Skandaliczne zachowanie Ukraińców w Rzeszowie! Grozi im więzienie

9

Skandalicznego czynu dopuścili się Ukraińcy, którzy na co dzień studiują w Rzeszowie. Teraz grozi im nawet więzienie.

Ukraińcy coraz częściej przyjeżdżają do Rzeszowa. Na miejscu jest bowiem wiele uczelni, w których podejmują studia. Niestety, niektórzy z nich nie potrafią uszanować gościny i zachowują się karygodnie.

Na przestrzeni miesięcy odnotowywano już incydenty z udziałem naszych wschodnich sąsiadów. O ostatnim z nich informuje serwis internetowy nowiny24.pl. Podaje on, że dwaj Ukraińcy dopuścili się incydentu, który teraz może sprawić, iż będą mieć kłopoty z prawem. W grę wchodzi nawet więzienie!

Ukraińcy mogą mieć duże kłopoty. Wszystko przez ich zachowanie w mieście

Ukraińcy mogą mieć spore problemy. Wszystko przez ich zachowanie w centrum Rzeszowa. To tam dopuścili się bowiem czynu, który teraz może wpędzić ich w kłopoty z prawem.

Do incydentu doszło około godziny trzeciej nad ranem. Dwaj mężczyźni maszerowali jedną z ulic przyległych do rzeszowskiego rynku. W pewnym momencie dostrzegli, że na jednej z latarni zawieszone są polskie flagi. To zadziałało na nich, jak płachta na byka. Postanowili je zerwać!

Swój cel zrealizowali bardzo szybko, jednak nie spodziewali się, że ich akcja została dostrzeżona. Wszystko widział bowiem pracownik miejskiego monitoringu, który obserwował całe zajście na kamerach. Wezwał więc policję, która rozpoczęła poszukiwania rabusiów.

Okazało się, iż kontynuowali oni swój marsz przy okazji wymachując polskimi flagami. Gdy zauważyli nadjeżdżający radiowóz, rzucili się do ucieczki. Po drodze wyrzucili flagi, które wcześniej ukradli z jednej z miejskich latarni.

”]

Ich ucieczka nie trwała jednak zbyt długo. Funkcjonariusze policji dogonili Ukraińców i zatrzymali mężczyzn.

– Okazało się, że było to dwóch obywateli Ukrainy w wieku około dwudziestu lat. Mężczyźni są studentami jednej uczelni w Rzeszowie – mówi przedstawiciel służb, który dodaje również, że byli oni pod wpływem alkoholu.

– Policjanci wyjaśniają sprawę pod kątem popełnienia przestępstwa z art. 137 Kodeksu Karnego. Cudzoziemcom grozi kara grzywny i ograniczenia wolności do roku – podaje serwis nowiny24.pl.

9 KOMENTARZE

 1. przeczytajcie ten artykul pierwsze 30% to pisanie w koło to samo – nic ciekawego i nic do rzeczy! porażka

  1+
 2. Podaje on, że dwaj Ukraińcy dopuścili się incydentu, który teraz może sprawić, iż będą mieć kłopoty z prawem
  Ukraińcy mogą mieć duże kłopoty.
  Ukraińcy mogą mieć spore problemy.
  To tam dopuścili się bowiem czynu, który teraz może wpędzić ich w kłopoty z prawem.

  czy wy macie ludzi za debili?

  4+
  • Przewidywane kary przedstawione są w trybie przypuszczającym. Wg autora wydarzyło się coś nieistotnego, jakiś drobny incydent. Chcemy aby nas szanowano, a my nawet nie potrafimy pociągnąć do odpowiedzialności potomków morderców naszych rodaków, jeszcze pokrywamy ich pobyt u nas i naukę na naszych uczelniach.

   0
 3. Michal Kaminski autor tego artykulu ma jakies problemy z pezkazaniem tresci. Czlowieku czy dalej zdaje sie egzaminy za kope jaj i pol swin.

  0
 4. Ja już nauczony artykulami z ktorych mam się dowiedzieć w ktorą niedziele sklepy będą otwarte odrazu przewijam do połowy. Jedno istotne zdanie jest umieszczone w gąszczu bez sensownych zdań. Tak teraz sie pisze artykuly..ma być bez sensu i długo.

  0
 5. „Sercem po prawej stronie, jednak patrzy na świat pod obiektywnym kątem. ” To z Twojego opisu autorze. Czytałeś na spokojnie, obiektywnie swój „artykuł”? Tendencyjnie i nie obiektywnie napisałeś swoje wypociny.

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here