Wojewódzki go zaprosił, ale ten nie skorzystał. Wyśmiał gwiazdora na FB


Tego jeszcze nie było. Kuba Wojewódzki zaprosił pisarza do programu, ale ten, za pośrednictwem Facebooka, stanowczo zaprzeczył, że do niego przyjdzie. Jego wpis podbił internet.

Kuba Wojewódzki to jedna z największych gwiazd telewizji TVN. Celebryta prowadzi na jej na antenie show o nazwie „Kuba Wojewódzki”, które cały czas generuje wielką widownię i skupia przed telewizorami miliony widzów.

Ostatnio gwiazdor TVN opublikował zwiastun swojego najnowszego programu. Wymienił w nim gości, którzy mają pojawić się w najnowszym odcinku. Wśród nich znalazł się Jakub Żulczyk, autor powieści „Ślepnąć od świateł”, na bazie której powstał głośny serial HBO o tym samym tytule.

– Surrealistyczna opowieść o filmie i serialu… Udział wezmą – Kamil Nożyński (Ślepnąc od świateł), Jakub Żulczyk -(Ślepnąc od świateł), Kubuś (Ślepnąc od świateł), Roma Gąsiorowska (Całe szczęście), Max Balcerowski (Całe szczeście) i inni – napisał Kuba Wojewódzki (pisownia oryginalna).

Kuba Wojewódzki go zaprosił, a ten… upokorzył go

Okazuje się jednak, że zaproszenie, które wystosował Wojewódzki najprawdopodobniej nie dotarło do jednego z gości. Jakub Żulczyk postanowił bowiem odpowiedzieć celebrycie i zamieścił swój wpis na Facebooku. Stanowczo zaprzeczył w nim, jakoby miał pojawić się w najnowszym odcinku show telewizji TVN. Co ciekawe, Żulczyk zrobił to w sposób, który Wojewódzki z pewnością zapamięta na długo. Można bowiem przyznać, że pisarz na swój sposób upokorzył gwiazdora.

– Wbrew temu, co pisze pan Wojewódzki u siebie na fanpage, nie będę gościem jego programu we wtorek. Nie wiem, czy to forma zaproszenia, czy początki demencji pana Wojewódzkiego, czy zwykłe pomylenie mnie z kimś innym. W każdym razie – przepraszam rozczarowanych – napisał Jakub Żulczyk na swoim profilu społecznościowym w serwisie Facebook.

Wbrew temu, co pisze pan Wojewódzki u siebie na fanpage, nie będę gościem jego programu we wtorek. Nie wiem, czy to…

Posted by Jakub Żulczyk on Monday, 11 March 2019

Wpis Żulczyka wywołał spore poruszenie. Pod oświadczeniem pisarza pojawiło się wiele komentarzy.

ZOBACZ:
To już niemal pewne. Ryszard Petru ZMIENIA partię

– Nie pasowałbyś tam. I chyba sam dobrze o tym wiesz – napisała jedna z internautek, a jej wpis zebrał masę polubień.

– Panie Żulczyk nie rozumiem po co Pan wypisuje takie chamskie posty na temat Kuby. Nie lubi go Pan to ok, każdy z nas to wie, wiec może trochę niech Pan wrzuci na luz – dodała inna internautka.

11 KOMENTARZE

  1. Michale zajebiście lejesz wodę… Do tego te hasła z dupska, „upokorzył gwiazdora”, „zrobił to w sposób, który Wojewódzki z pewnością zapamięta na długo”, „Jego wpis podbił internet”. Podbił? haha jesteś zerem, kręcisz z gówna aferę.

  2. Kamiński, wróć do szkoły podstawowej i naucz się jak się pisze ŚLEPNĄC OD ŚWIATEŁ. Wojewódzki napisał to poprawnie. Ucz się od niego. Poziomem dorównujesz swoim mocodawcom. Jak widać przykład idzie z góry :D

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here