Poseł Nowoczesnej szokuje. Powiedział czemu poddać Kaczyńskiego

Fot. Wikimedia/Adrian Grycuk

Krzysztof Mieszkowski, poseł Nowoczesnej, szokuje. Opublikował na Twitterze wpis, w który odbił się szerokim echem. Stwierdził bowiem, czemu według niego należy poddać Jarosława Kaczyńskiego.

Ostatnio głośno zrobiło się o słowach Jarosława Kaczyńskiego, który podczas konwencji regionalnej PiS komentował decyzję Rafała Trzaskowskiego o podpisaniu warszawskiej Karty LGBT.

– Trudno to nazwać wychowaniem; to nie jest wychowanie, to jest właśnie socjotechnika mająca zmienić człowieka. Co jest w jej centrum? Otóż w jej centrum jest bardzo wczesna seksualizacja dzieci. To jest nie do uwierzenia. Ja sam póki nie przeczytałem, nie mogłem w to uwierzyć, ale to ma się zacząć w okresie 0-4, czyli od urodzenia do czwartego roku życia – powiedział prezes partii rządzącej.

Jeszcze wcześniej przyznał, że na wieść o edukacji seksualnej tak małych dzieci „włosy stają mu dęba”.

Wypowiedź Jarosława Kaczyńskiego odbiła się szerokim echem w naszym kraju. Lidera PiS krytykowali przede wszystkim przedstawiciele środowisk LGBT oraz politycy opozycji, którzy twierdzili, że Jarosław Kaczyński znów dzieli Polaków.

Krzysztof Mieszkowski szokuje

Głos ws. słów, które wypowiedział Jarosław Kaczyński, zabrał poseł Nowoczesnej, Krzysztof Mieszkowski. Opublikował on w serwisie Twitter wpis, który zszokował internautów. Polityk stwierdził bowiem, że edukacji seksualnej należy poddać Jarosława Kaczyńskiego.

– Edukacji seksualnej powinien przede wszystkim poddać się Kaczyński,którego praktyka wydaje się zerowa. Na seks i edukację obyczajową nigdy nie jest za późno. Dulszczyzna i kościelne kołtuństwo to w PiS wartości ciągle podstawowe – napisał Krzysztof Mieszkowski.

Jeszcze wcześniej Mieszkowski nazwał Kaczyńskiego „manipulatorem i homofobem”.

– Kaczyński jest manipulatorem i homofobem. Dla utrzymania władzy poświęci każdego człowieka, każdą demokratyczną wartość. To zimny populistyczny autokrata, któremu strach zajrzał w oczy. Demokratyczna, otwarta, różnorodna Europa to nasz program na najbliższe wybory – napisał poseł Nowoczesnej na swoim Twitterze.