O tym, co zrobił Kukiz mówi dziś cała Polska. Wałęsa wyśmiany [WIDEO]

Fot. Wikimedia/Beemwej

Paweł Kukiz lubi prowokować. Lider Kukiz’15 zrobił to po raz kolejny publikując w sieci piosenkę własnego autorstwa. Wyśmiał w ten sposób byłego prezydenta, Lecha Wałęsę.

Paweł Kukiz znów dał do wiwatu. Lider Kukiz’15, który lubi prowokować i nie stroni od mocnych wypowiedzi, opublikował kontrowersyjny wpis w serwisie Facebook. Jak sam przyznał, kieruje go do byłego prezydenta, Lecha Wałęsy.

Do swojego wpisu, który adresowany jest do Wałęsy, Paweł Kukiz dołączył utwór muzyczny własnego autorstwa.

– Ponieważ dostąpiłem zaszczytu, że sam LECH WAŁĘSA (!) udostępnił na swoim Facebooku zdjęcie mojego domu – muszę (i chcę) się odwdzięczyć! W ramach podziękowań bardzo proszę Pana Prezydenta, aby przyjął skromny dar od wiejskiego grajka w postaci kilku nut skleconych pod strzechą – napisał muzyk.

Paweł Kukiz wyśmiał Wałęsę

Kukiz przyznał, że utwór, który dołączył do swojego wpisu miał się znaleźć na jego płycie. Niestety, nie doszło do tego.

– Pieśń miała się znaleźć na wydanej dwa miesiące temu przez Universal płycie (mojej i zespołu Perverados) ale niestety się nie znalazła, bo Universal jej – nie wiedzieć czemu- nie chciał – napisał lider Kukiz’15.

– Przy okazji – jeśli Szanowni Internauci chcą do piosenki robić klipy – mają moją zgodę i błogosławieństwo. Możecie wykorzystywać piosenkę jak Wam się żywnie podoba. Nie oczekuję żadnych honorariów. Klipy (jeśli powstaną) będę prezentował na moim Facebooku a jeśli będzie ich większa ilość – poproszę Internautów o rozstrzygnięcie, który z nich jest najlepszy – dodał.

– Zwycięzca otrzyma nagrodę w postaci 10 płyt „Wyspa Zielona”, które będzie mógł zatrzymać, rozdać albo wyrzucić – zakończył.

O piosence rozpisują się dzisiaj wszystkie media. Lech Wałęsa nie zabrał jednak głosu w całej sprawie. Nie opublikował żadnego wpisu w mediach społecznościowych, nie odniósł się też w rozmowie z żadnym z mediów.

CZYTAJ TAKŻE:
Jest reakcja Kaczyńskiego na film "Tylko nie mów nikomu"

Utwór muzyczny przypadł za to do gustu internautom. „Świetne! Szkoda że na płycie się nie znalazło, ale i tak to będzie hit” – napisała pani Irena.

Bolek płynie!

Ponieważ dostąpiłem zaszczytu, że sam LECH WAŁĘSA (!) udostępnił na swoim Facebooku zdjęcie mojego domu – muszę (i chcę) się odwdzięczyć! W ramach podziękowań bardzo proszę Pana Prezydenta, aby przyjął skromny dar od wiejskiego grajka w postaci kilku nut skleconych pod strzechą …Pieśń miała się znaleźć na wydanej dwa miesiące temu przez Universal płycie (mojej i zespołu Perverados) ale niestety się nie znalazła, bo Universal jej – nie wiedzieć czemu- nie chciał :-( Przy okazji – jeśli Szanowni Internauci chcą do piosenki robić klipy – mają moją zgodę i błogosławieństwo. Możecie wykorzystywać piosenkę jak Wam się żywnie podoba. Nie oczekuję żadnych honorariów. Klipy (jeśli powstaną) będę prezentował na moim Facebooku a jeśli będzie ich większa ilość – poproszę Internautów o rozstrzygnięcie, który z nich jest najlepszy. :-) Zwycięzca otrzyma nagrodę w postaci 10 płyt "Wyspa Zielona", które będzie mógł zatrzymać, rozdać albo wyrzucić :-)

Gepostet von Paweł Kukiz am Montag, 11. März 2019

źródło: Facebook, inf. własna, OTOPRESS.PL

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here