Sławomir ujawnił, jakie ma zachcianki podczas koncertów. “Bez tego nie wyjdziemy na scenę”

Sławomir Zapała
Sławomir Zapała

Sławomir Zapała to polski aktor, showman, piosenkarz, konferansjer i prezenter telewizyjny. Krążą plotki, że artysta jest kapryśny i szczyci się zgromadzonym majątkiem. Przed koncertami bacznie strzegą go ochroniarze.

Również o jego garderobie krążą liczne legendy. Jak jest naprawdę? 23 kwietnia, na kanale YouTube, Sławomir opublikował singiel z płyty – „Miłość w Zakopanem”. Nagranie uplasowało się na 4. pozycji na liście najczęściej odtwarzanych piosenek w polskich radiostacjach.

Popularność piosenki zagwarantowała artyście występ podczas Sylwestra z Dwójką, organizowanego przez TVP2 w Zakopanem. Czy popularność uderzyła mu do głowy? Sławomir opowiedział o swoich “zachciankach” w rozmowie z “Faktem”.

Sławomir ujawnił jakie ma zachcianki podczas koncertów

Piosenkarz w rozmowie z ujawnił, co musi znajdować się w jego garderobie. Trzeba przyznać, że odpowiedź jest naprawdę zaskakujące. CZYTAJ DALEJ >

OTOPRESS
Ten materiał to wynik pracy zespołowej. Lista autorów portalu: tutaj Znalazłeś/aś w naszym materiale błąd lub niedopatrzenie? Napisz do nas: [email protected]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here