Gessler rozwścieczyła internautów. Zadrwiła z Polaków biorących 500 plus

Magda Gessler (gwiazda TVN) zadrwiła z beneficjentów 500 plus
Magda Gessler (gwiazda TVN) zadrwiła z beneficjentów 500 plus

Ogromną burzę w Internecie rozpętała Magda Gessler. Gwiazda TVN i najpopularniejsza restauratorka w kraju zadrwiła z beneficjentów programu Rodzina 500 plus. To nie pierwszy raz, gdy czytamy chamski wpis kobiety.

Popularność Magdy Gessler nie słabnie. Jednakże restauratorka zdaje się stymulować swoją rozpoznawalność kontrowersyjnymi działaniami w internecie. Facebook zadrżał po kolejnym ataku autorki „Kuchennych Rewolucji” na uboższą część społeczeństwa.

Magda Gessler niezbyt lubi być krytykowana. Stąd zarzuty o zbyt wysokie ceny w restauracjach, których jest właścicielką, wyprowadziły ją z równowagi. Miało to miejsce we wtorek. Gwiazda TVN po raz kolejny straciła nad sobą panowanie. Pojawiły się nawet głosy, że tego typu wpisy popełnia pod wpływem alkoholu. Nie są to jednak potwierdzone informacje.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Sławomir ujawnił, jakie ma zachcianki podczas koncertów. “Bez tego nie wyjdziemy na scenę”

Magda Gessler drwi z beneficjentów 500 plus

Gessler rozwścieczyła internautów. Zadrwiła z Polaków biorących 500 plus
”]

Ceny w restauracjach Magdy Gessler od dawna budzą kontrowersje. Faktem jest, że nie każdy może sobie pozwolić na stołowanie się u znanej restauratorki. Jednakże zarzuty o pazerność są przez nią regularnie odpierane. Teraz obserwujemy prawdziwą kumulację złych emocji.

Bo na komentarze internautek reprezentujących uboższą część społeczeństwa, gwiazda TVN odpowiada z pogardą.

– Pobudka! Mam jeszcze eklerki! Zjedlibyście? – napisała na Facebooku Magda Gessler. Jedna z internautek zwróciła uwagę, że ceny tych przysmaków w lokalach Magdy Gessler są wygórowane.

– Obawiam się, że w cenie jednej takiej eklerki, robię obiad dla siebie i dwóch synów – napisała pani Katarzyna w komentarzu. Ta uwaga nie spodobała się gwieździe TVN, która postanowiła się odgryźć złośliwym komentarzem.

Z nieskrywaną pogardą odpowiedziała: „500 plus już nie ma?”. Na to internauci zareagowali błyskawicznie. Równie złośliwie pytali, co Magda Gessler tak „zapija”. Ponadto pojawiły się opinie, że tego typu odpowiedź restauratorki była bardzo niestosowna. Ktoś inny napisał, że gwiazda TVN jest oderwana od rzeczywistości.