Wygrała milion w polskich „Milionerach”! Musiała odpowiedzieć na to pytanie

Wczorajszy odcinek programu „Milionerzy” przyniósł zaskakujące rozstrzygnięcie. Uczestniczka zdobyła bowiem główną nagrodę i wygrała milion złotych.

Katarzyna Kant-Wysocka z Gdańska zasiadła na fotelu gracza w programie „Milionerzy”. Nie spodziewała się jednak, że finał jej przygody będzie tak nieprawdopodobny. Kolejno odpowiadała na pytania Huberta Urbańskiego aż wreszcie dotarła do pytania za milion złotych.

Kobieta stanęła więc przed szansą powtórzenia sukcesu dwóch poprzednich zdobywców głównej nagrody w programie „Milionerzy”. Mowa o Krzysztofie Wójciku, który wygrał w programie milion złotych 28 marca 2010 roku oraz pani Marii Romanek, która zatriumfowała w „Milionerach” 21 marca 2018 roku.

Katarzyna Kant-Wysocka czuła więc na sobie ogromną presję. Gdy usłyszała pytanie, rozpoczęła się walka o ogromne pieniądze, które przeciętnemu śmiertelnikowi trudno sobie wyobrazić.

Milionerzy: tak brzmiało pytanie za milion

Gdy Hubert Urbański odczytał pytanie za milion złotych kobieta nieco się zdziwiła. Dotyczyło ono bowiem sfery religijnej, a precyzując – Różańca Świętego. Finałowe pytanie brzmiało: „Różańcową tajemnicą chwalebną nie jest…”? Kobieta, która z wykształcenia jest filolożką klasyczną, przez pewien czas się wahała i nie była pewna, jakiej odpowiedzi udzielić. Przez chwilę zastanawiała się i rozważała różne warianty. W efekcie jednak postawiła na odpowiedź „Śmierć Jezusa na krzyżu”.

Hubert Urbański chwilę trzymał kobietę w niepewności, jednak wreszcie ogłosił, iż w tym momencie stała się milionerką. Katarzyna Kant-Wysocka była niezwykle szczęśliwa i nie potrafiła ukryć swojej radości.

https://www.instagram.com/p/BvAJENRApao/?utm_source=ig_embed

– Stało się! Padł milion! Katarzyna Kant-Wysocka została trzecią milionerką w historii polskich „Milionerów”! Wielkie brawa i gratulacje!!! – napisali na Instagramie przedstawiciele telewizji TVN, która emituje „Milionerów” na swojej antenie.

https://www.youtube.com/watch?v=Y3jZYcm2gb0

W sieci natychmiast zaroiło się od komentarzy, w których internauci gratulują kobiecie wielkiego zwycięstwa. „Ale emocje były, masakra!” – napisała pani Angelika. „Pytanie za milion faktycznie było proste, ale trzeba było do niego jeszcze dojść” – dodała inna internautka. „Szła jak burza! Gratulacje pani Katarzyno!” – napisał pan Gabriel.

My również gratulujemy pani Katarzynie i liczymy, że już niebawem, któryś z uczestników po raz kolejny zgarnie główną nagrodę.