Facebook szaleje! Miriam Shaded właśnie zamieściła odważne zdjęcie

Facebook Miriam Shaded
Facebook Miriam Shaded

Jedną z najbardziej barwnych postaci piękniejszej strony polskiej sceny politycznej jest Mirian Shaded. Była polityk partii KORWiN swoją popularność zawdzięcza wyrazistym poglądom i działalności humanitarnej. Prezes Fundacji Estera sprawiła kilkadziesiąt minut temu, że Facebook zadrżał.

Polska patriotka o egzotycznych rysach to coś, czego w III RP jeszcze chyba nie było. Przynajmniej opinia publiczna takiej osoby nie poznała. Zatem Miriam Shaded, która obrała sobie za cel chronienie Polski przed islamskim fundamentalizmem, jest w naszym kraju prawdziwym oryginałem. Rzecz jasna w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

W 2015 roku Shaded startowała w wyborach parlamentarnych do Sejmu jako kandydatka bezpartyjna z listy partii KORWiN. W okręgu wyborczym nr 19 do Sejmu RP uzyskała 3644 głosy (drugi wynik na liście partii w tym okręgu, więcej głosów dostał Janusz Korwin-Mikke), nie zdobywając mandatu poselskiego.

Facebook oszalał. Miriam Shaded zamieściła zjawiskowe zdjęcie

Choć lewicowo-liberalne media często mieszają Miriam z błotem z powodu głoszonych przez nią poglądów, to uwielbienie prawej strony – przynajmniej częściowo – rekompensuje jej tę zmasowaną krytykę. Wiele ciepłych słów płynie do niej za pośrednictwem serwisu Facebook.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: TVN24 zaznacza: zamachowiec był blondynem o jasnej karnacji

ZOBACZ!
Skandal przed ważnym meczem. Austriacy nie wpuszczą Polaków na stadion!

Dziś Miriam Shaded najprawdopodobniej zaskarbiła sobie sympatię jeszcze większego grona osób. Zwłaszcza panów. Zamieściła na Facebooku bardzo odważne zdjęcie. Jak wyjaśniła, zostało zrobione tuż przed wyjściem na galę MMA.

Zdania na temat fotografii – jak to w Polsce – są bardzo podzielone. Jedni są zachwyceni, inni oburzeni. Ci ostatni sugerują nawet, że publikując tak odważne zdjęcie, Miriam Shaded udowodniła, że… jest pusta. Zagorzali fani ripostują jednak hejterów i nie mają wątpliwości, że w pokazywaniu własnego piękna nie ma nic złego.

Post Miriam wywołał zatem spore zamieszanie. Faktem jest jednak, że trudno przejść obok takiego zdjęcia obojętnie. Poniżej fotografia, która zapewne już wkrótce wygeneruje milionowe zasięgi.

Wyzywające zdjęcie Miriam Shaded / fot. Facebook
Wyzywające zdjęcie Miriam Shaded / fot. Facebook

Jak widać poniżej, powiedzenie „gdzie dwóch Polaków, tam trzy opinie” wciąż znajduje zastosowanie w życiu codziennym.

My natomiast obstawalibyśmy przy tym, że Miriam Shaded wcale nie zrobiła niczego szokującego. Chwalenie się własnym pięknem to norma w dzisiejszych social mediach. A umoralnianie warto by zacząć od siebie samego.

OTOPRESS
Ten materiał to wynik pracy zespołowej. Lista autorów portalu: tutaj Znalazłeś/aś w naszym materiale błąd lub niedopatrzenie? Napisz do nas: [email protected]

5 KOMENTARZE

 1. Co w tym szalonego? Mamy rok 2019, „odważniejsze” fotki na instagrama dziennie wrzucają miliony kobiet, żadna sensacja. A w Polsce dalej jak w lesie :D

 2. Miriam Shaded

  Owner at Illuminati Vodka

  Warszawa, woj. mazowieckie, Polska
  Wina i napoje alkoholowe

  Obecnie

  Illuminati Vodka, Fundacja Estera, IT & Marketing Industry/ Couple Company’s

  Poprzednio

  eMall Sp. z o.o., abeoNET SA, OPERATOR LOGISTYCZNY PALIW PŁYNNYCH SP. Z. O.O.

  Wykształcenie

  Chrzescijańska Akademia Teologiczna w Warszawie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here