Oto, co się stanie z ruchami LGBT. To najostrzejsze słowa prezesa od lat!

17
Prezes PiS Jarosław Kaczyński ostro o LGBT
Prezes PiS Jarosław Kaczyński ostro o LGBT

Furia na lewicy. Przed chwilą prezes Prawa i Sprawiedliwości, Jarosław Kaczyński, rozpętał prawdziwą burzę. Tak ostrych słów lider partii rządzącej nie wypowiedział od lat! Podczas dzisiejszej konwencji usłyszeliśmy jasną deklarację zdecydowanego, pewnego siebie polityka. Ruchy LGBT w opałach.

Dziś odbywa się regionalna konwencja Prawa i Sprawiedliwości w Katowicach. Kampania przed eurowyborami trwa już w najlepsze, zatem oczy całego kraju są skierowane na to śląskie miasto. Zapowiedzi Jarosława Kaczyńskiego – jako faworyta batalii o największą liczbę mandatów w PE – mają ogromne znaczenie.

Szef partii rządzącej mówił rzecz jasna o konieczności budowy silnej reprezentacji w Brukseli. Ponadto poruszony został temat deklaracji LGBT i homoindoktrynacji, która ma mieć miejsce w niektórych polskich szkołach. Słowa najważniejszego polityka w kraju nie pozostawiają wątpliwości.

Będzie furia lewicy. Jarosław Kaczyński ostro jak nigdy o LGBT

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zamach w Nowej Zelandii. Ujawniono nowe, szokujące informacje

Usłyszeliśmy deklarację, która dla zapalonych siewców „nowoczesnej” ideologii oznacza tylko jedno. Mianowicie to, że Polska – dopóki rządzi PiS – nie ma zamiaru iść w ślady Belgii czy Holandii. Natomiast pomysły takie, jakie przedstawia chociażby Rafał Trzaskowski, będą przed rząd zduszane w zarodku.

CZYTAJ TAKŻE:
Polityk twierdzi, że Putin niedługo zaatakuje kraje UE! Wskazał je z nazwy

W ubiegłą sobotę Prawo i Sprawiedliwość zaprezentowało Europejską Deklarację Programową, pod którą podpisali się wszyscy liderzy list partii w poszczególnych okręgach. W dzisiejszej konwencji w Katowicach udział biorą prezes partii Jarosław Kaczyński i premier Mateusz Morawiecki. Opozycja ma powody do niepokoju, bo PiS ma po stokroć bardziej konkretny program od niej.

Ponadto prezes Jarosław Kaczyński nie przebiera w słowach! Ostrzej w ostatnich latach wybrzmiały chyba tylko jego słowa o „zdradzieckich mordach”. Dziś, im dłużej trwała wypowiedź, tym było bardziej konkretnie. – Liczyłem, że w ciągu 7 dni, które minęły od ostatniej konwencji, po przedstawieniu naszej Deklaracji Europejskiej liczyłem, że opozycja również zaprezentuje swój program, usłyszymy jakieś konkrety, ale niestety, mamy wciąż wyłącznie ideologię – zaczął przemówienie lider PiS, punktując zjednoczoną opozycję.

Kaczyński: wara od naszych dzieci!

CZYTAJ TAKŻE:
Koszmarna wpadka Czaputowicza w RMF FM! Zostanie błyskawicznie odwołany?

Później było już tylko ostrzej. Jarosław Kaczyński odniósł się do słów wiceprezydenta stolicy – Pawła Rabieja. Homoseksualny polityk przyznał wprost, że ideologię LGBT władze Warszawy chcą wprowadzać stopniowo, by „przyzwyczaić” społeczeństwo. Celem jest wprowadzenie małżeństw homoseksualnych. Mówiąc wprost: będziemy indoktrynowani na zasadzie gotującej się żaby. Jednakże prezes PiS zapowiada twardą walkę.

– Ja siedem dni temu dziękowałem za szczerość, dziś znów muszę podziękować za szczerość wiceprezydentowi Warszawy, który po prostu postawił sprawę jasno, że nie chodzi o żadną tolerancję, chodzi o afirmację związków jednopłciowych, o małżeństwa tych związków, chodzi o to, żeby miały prawo do tego, by adoptować dzieci. Otóż chcemy jasno powiedzieć, tu mówimy „nie”, a już w szczególności jeśli chodzi o dzieci. Wara od naszych dzieci! – grzmiał dziś Jarosław Kaczyński.

17 KOMENTARZE

 1. A Tęczowa Koalicja będzie apelować o tolerancję dla pedofilów – nie, jeszcze nie o równourawnienie, lecz jedynie o tolerancję.

  3+
  • Jeśli nie dostrzegasz różnicy między dwiema kochającymi się dziewczynami, a gwałcicielem który wykorzystuje dziecko, to albo jesteś niedouczonym kretynem, albo bardzo smutnym człowiekiem.

   0
 2. Jestem tolerancyjna i uważam że śluby powinny być legalne jak i pełno prawne równouprawnienie. Aczkolwiek jeżeli chodzi o adopcje …. Nie sądzę aby to był dobry pomysł… Jako społeczeństwo niei jesteśmy na to gotowi to nie rodzice poniosą konsekwencje. To dzieci będą wyśmiewane że mają 2 mamy lub 2 ojcow. To dziecko przeżyje traumę nie ty jako matka/ ojciec. Dorosły zrozumie ale co ma zrobić dziecko?!

  3+
  • Pani Gosiu rodzina to nie mężczyzna + mężczyzna czy kobieta+ kobieta ale kobieta + mężczyzna + dziecko a może nawet kilkoro co za różnica ile. czy chciałaby Pani aby wasze dzieci oglądali w parku na spacerze jak dwoje panów publicznie całuje bo ja nie , co innego mężczyzna z kobietą .W przeciwnym razie wkraczamy w upadek rodziny . Można jeszcze chcieć legalizować małżeństwa jedna kobieta czterech mężczyzn a co tam czy odwrotnie . Do tego właśnie dążymy godząc się na legalizację i równouprawnienia.

   5+
   • Moja siostrzenica wychowywala sie bez ojca. W domu pelnym milosci mamy, babci i cioci. A mimo to garnela sie do mezczyzn. Dziecko z natury potrzebuje obu plci do wychowania i milosci a nie tylko jednej. I jesli samotny rodzuc nie jest winien temu, ze nie ma obok niego drugiej plci, tak zwiazek jednoplciowy z gory skazuje takie dziecko na braki w psychice.

    2+
   • To kim w takim razie jest moja przyjaciółka, która ma córeczkę i dziewczynę? Jeśli to nie jest rodzina, to co w takim razie? Może powiedz to temu dziecku, że nie ma prawa kochać obu Mam.. Powiesz? Spojrzysz jej w oczy?

    0
 3. Ludzie o czym Wy piszecie dzieci pedala czy lizbijka to co z nich wyrośnie jak mama i tata są tacy sami masakra upadek ludzkości.

  6+
 4. Tolerancja jest OK ale to Oni chcą większości narzucić swoje racje i zasady. Dwa procent ludzkości co do której natura się pomyliła i sama to naprawi bo nie mogą mieć potomstwa chce decydować o większości to niedopuszczalne Tolerancja TAK zniewolenie przez mniejszość NIE !!!!!!!!!!!!!!!

  8+
 5. Czy to aby nie ustawka? Mogli lewusy wymyślić jeszcze bardziej coś śmiesznego i głupiego co by społeczeństwo wprowadziło w furię,no ale jest szeryf od tego by zrobić porządek i na jego partię zagłosować ,ponoć POPIS to jeden teatr tylko dwaj aktorzy już nas rozśmieszają i bawią równe 30 lat,niedługo wszyscy będziemy umierać ze śmiechu.

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here