Co za akcja w „Jeden z dziesięciu”! Widzowie nie mogli uwierzyć (WIDEO)

„Jeden z dziesięciu” to jeden z najpopularniejszych teleturniejów emitowanych przez TVP. Program bije rekordy oglądalności ze względu na swój format, który nagradza wiedzę uczestników. Niekiedy dzieją się w nim jednak wyjątkowo zabawne sytuacje.

Program „Jeden z dziesięciu” to jeden z najpopularniejszych teleturniejów w naszym kraju. Od wielu lat ma tego samego prowadzącego, Tadeusza Sznuka, a program wynagradza uczestników, którzy posiadają merytoryczną wiedzę i dobrze odpowiadają na niekiedy bardzo trudne pytania.

Program ma jednak drugie oblicze. Jego uczestnicy, szczególnie podczas prezentacji, wypowiadają niekiedy zabawne kwestie. Opowiadają o swoich zainteresowaniach, jednak w sposób, który wprawia internautów w wyjątkowe rozbawienie. W jednym z ostatnich odcinków doszło jednak do sytuacji, która w skali programu była precedensem.

Co za akcja w „Jeden z dziesięciu”. Widzowie przecierają oczy ze zdumienia

Sytuacja, która miała miejsce w programie „Jeden z dziesięciu” była prawdziwym precedensem. Do czegoś takiego nie doszło bowiem nigdy w historii programu. Jeden z uczestników, w momencie, gdy opowiadał o sobie, wypowiedział słowa, które zaskoczyły zarówno prowadzącego, jak i widzów.

– Najbardziej interesuje mnie moja dziewczyna Ola, którą bardzo kocham i chciałbym ją teraz poprosić o rękę – wypalił podczas programu.

Wówczas nie wiadomo było, czy Ola przystała na propozycję Kamila Jaworskiego, bo tak nazywał się uczestnik, jednak wątpliwości postanowiła rozwiać sama zainteresowana.

– Kamil Facebooka nie posiada. Oświadczyny zdecydowanie przyjęte – napisała wybranka uczestnika programu.

CZYTAJ TAKŻE:
Rewolucja w rządzie PiS! Czołowy minister na wylocie

Zaraz po emisji odcinka sieć zalała fala komentarzy. Internauci nie mogli bowiem uwierzyć, że Kamil Jaworski faktycznie oświadczył się podczas programu. Co ciekawe, wielu było również pełnych podziwu dla młodego mężczyzny, ponieważ ten wygrał cały odcinek „Jeden z dziesięciu”.

Oznacza to, że awansował do finału całego programu, który odbędzie się po emisji wszystkich odcinków. Kamil Jaworski cały czas ma więc okazję, aby zgarnąć główną nagrodę i przejść do historii „Jeden z dziesięciu”, jako triumfator. Trzymamy kciuki, aby tak właśnie się stało.

źródło: YouTube, TVP