Rabiej: Polacy chcą homo-adopcji. Czy na pewno? (ZAGŁOSUJ)

Paweł Rabiej forsuje ideologię LGBT
Paweł Rabiej forsuje ideologię LGBT - GŁOSUJ PONIŻEJ

Politycy ze środowisk opozycyjnych forsują ideologię LGBT. Głównie prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski oraz jego zastępca – Paweł Rabiej. Ten drugi otwarcie mówi o swojej orientacji homoseksualnej. I chyba chce zmieniać kraj pod siebie.

Brak poparcia społecznego dla warszawskiej „karty LGBT” bynajmniej nie jest przejawem naszej homofobii. Polacy po prostu sprzeciwiają się wczesnemu ukierunkowywaniu seksualności dzieci. Nauczanie kilkuletnich dzieci o masturbacji i pożyciu homoseksualistów bez wątpienia nieodwracalnie wpłynie na ich postrzeganie świata.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Oto, co się stanie z ruchami LGBT. To najostrzejsze słowa prezesa od lat!

– Przyzwyczajmy ludzi, że związki partnerskie to nie jest samo zło. Potem łatwiej będzie o kolejne kroki – powiedział w wywiadzie dla DGP Paweł Rabiej, wiceprezydent Warszawy i polityk Nowoczesnej. Mówiąc o związkach homoseksualnych, Rabiej dodał: na koniec przyjdzie czas na adopcję dzieci.

Rabiej przyznał ponadto, że nie jest zwolennikiem „zmieniania społeczeństwa na siłę”. Jednakże jak inaczej można nazwać forsowanie zmian, których nie chce znaczna większość społeczeństwa?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Facebook szaleje! Miriam Shaded właśnie zamieściła odważne zdjęcie

ZOBACZ!
Facebook szaleje! Miriam Shaded właśnie zamieściła odważne zdjęcie

Mimo tego Paweł Rabiej obstaje przy swoim. Jest przekonany, że uda mu się przekonać większość społeczeństwa do „utęczowienia” Polski. Sprawdźmy zatem, jak sprawy mają się w tym momencie. Czy popieramy inicjatywę umożliwienia parom homoseksualnym adopcji dzieci? Zapraszamy do oddania głosu poniżej.

[poll id=”6″]

OTOPRESS
Ten materiał to wynik pracy zespołowej. Lista autorów portalu: tutaj Znalazłeś/aś w naszym materiale błąd lub niedopatrzenie? Napisz do nas: [email protected]

65 KOMENTARZE

 1. ludziom obojętne czy dzieci są samotne, kieruje nimi tylko chora fobia

  A komu tu decydować o ich losie, czy będą żyły w domu dziecka czy w normalnym domu, może one powinny zadecydować?!

  powinny mieć możliwość, szczególnie mężczyźni, którzy mają podwójnie kasy I mogą zapewnić godne życie

   • Ile masz lat Kristo? Bo zachowujesz się gorzej niż dziecko, widać, iż rodzice Cię kultury i szacunku do drugiego człowieka nie nauczyli. to

 2. Wow, tyle tu komentarzy tak ograniczonych ludzi, którzy chyba myślą, że nadal żyją w średniowieczu. Otóż nie, mamy dwudziesty pierwszy wiek. Ludzie zakładam, że jesteście dorosłymi osobami, więc, czy młode pokolenie ma brać przykład z właśnie takich dorosłych – bez szacunku do drugiego człowieka? Co za różnica czy dzieciak ma matkę i ojca, ojca i ojca czy matkę i matkę ( tu chyba chodzi o to, żeby było szczęśliwe czyż nie? ) Nazywacie ich pedofilami, oskarżacie ich o pedofilię, ale czy w ” rodzinie z matką i ojcem ” to nie może wystąpić? Oczywiście, że może. Bo niezależy to od orientacji. Zrozumcie to wreszcie.

 3. Nie chodzi tu tylko o waszej brak tolerancji, ale jakże ograniczony światopogląd. Argumentacja kuleje albo nie ma jej wcale, ciągle powielane teksty,, won pedały ” itp. To nie o naszą opinię powinno się tu pytać, ale o dzieci z domu dziecka, które założę się wolałaby spędzić życie jako kochające dziecko w dobrych warunkach (skoro ktoś już stara się o adopcję i ją dostaje to musi mieć dobre warunki i być wydolnym finanonsowo) niż żyć wiecznie jako wyrzutek, którego porzucili rodzice do domu dziecka lub żyć w skrajnej patologii, gdzie dzieci są tylko środkiem do zdobycia 500+ a to w jakich warunkach będą żyć już rodziców nie obchodzi. To zaniedbanie odbija się na psychice dziecka przez resztę życia, a nie według was wychowywanie w rodzinie przez homoseksualnych rodziców. Radzę przeczytać badania a nie pisać ciągle jaki to wielce ma zły wpływ być wychowywanym przez,, pedałów”. I swoją agresję radzę wyładować w inny sposób a nie w internecie na niewinnych ludziach :)

 4. Słysząc o tym jaki koszmr przechodzą dzieci w domu dziecka uważam, że lepiej jak zostana wychowane przez pary homoseksualne w szacunku i trosce. Ludzie z domu dziecka na start nie mają absolutnie nic, żadnego wsparcia i często przez to przegrywają życie. W biudulu natomiast rzadzi przemoc i prawo dżungli, starsi i silniejszy znęcają się nad młodszymi i słabszymi. Dlatego jestem za taką adopcja. Dla sieroty jest to szansa na lepsze życie.

 5. Pani Eve, w normalnym domu?? Konstytucja RP określa związek małżeński i nie ma o czym dyskutować,jeśli dziecko żyje w rodzinie patologiczne to jakich nawyków nabiera?? Co chcecie zrobić z naszej ojczyzny??

 6. 77% na nie a w tvn mówią że większość jest na tak… Tak można sluchać tv. Ludzie nie dajcie się oglupiac… Niemcy od USA po wojnie dostay pomoc finansowa… Ale dostały też lsd heroine i dewiacje seksualne bez urazy ale gość z śpiocha w szpilkach i pomalowanych paznokciach prędzej się obsra niż będzie bronił swojego kraju.. Po drugie tam rządzą komuniści…

 7. Jeżeli w 90% w ankiecie odpowiada jedno, bardzo ograniczone i zacofane środowisko to oczywiście że wyniki będą się różnić od tego waszego TVNu XDD. Ludzie powinni nauczyć się że to co usłyszeli od rodziców niekoniecznie jest prawdą i słusznym światopoglądem.

 8. Ja na chwile obecna jestem za tym żeby gejów izolować od społeczeństwa … to choroba nie orjetacja … zwierzęta tego nie robią a człowiek robi … żaden Buedroń czy Rabiej w Polsce nie powinien mieć miejsca w polityce …

 9. Staram sie być tolerancyjna i uważam ze lgbt powinno moc sie pobierać ale adopcja to troche przesada jak narazie, mam w swoim otoczeniu kilka osob lgbt i ich zachowanie jest obrzydliwe, afiszują się swoją seksualnością dwie lesbijki w szkole nie potrafia się zachowywać jak „normalne” pary hetero. Leżą na sobie na ławkach, macają się po kroczu i posladkach przy wszystkich i jest to conajmniej obrzydliwe. Dodatkowo niektórzy ludzie na paradach równości zachowują się jak by to był marsz erotycznych przebieranek i wymachują dildosami,rozebrani. Wiem że napewno są w tym społeczeństwie normalni ludzie ale tacy których ja spotkałam nie zachowuja sie stosownie i nie uważam by jakiekolwiek dziecko powinno się wstydzić za takich rodziców adopcyjnych.

  • Owszem marsz to trochę przeginka. Lecz apropo tego w szkole to co Ty piszesz o lesbijkach ja takie coś widziałem w niejednej całej klasie osób hetero. Więc nie ważna orientacja zachowanie to samo.

  • No dokładnie, dlatego jesteśmy ZA. Równe prawa dla wszystkich i temat zniknie. Temat rozdmuchany przez przeciwników. Żyjcie i dajcie żyć innym.
   Dopóki osoby homoseksualne nie krzywdzą Was, nie powinno Was to interesować z kim śpią, czy mają ślub i czy wspólnie wychowują dziecko. Milion razy bardziej wolałabym być dzieckiem Roberta Biedronia niż patoli, którą mijam kilka przecznic od domu.

 10. Większość z was to po prostu idioci ;) narodowcy i te sprawy, przepraszam was bardzo, ale hetero panowie oglądają lesbijskie porno i to jest normalne? Dodatkowo wolicie, żeby dzieci były bite i wychowane w patologii z okrutnym ojcem, który również często staję się pedofilem czy kochającą parą gejów w sposób nie seksualny? Co gdyby wasze dzieci były homoseksualne? Nie dajmy się zwariować :) piszę to z perspektywy hetero dziewczyny, która nie wyszła przed chwilą z jakiejś jaskini jak większość z was i przynajmniej zachowuję jakąś kulturę osobistą

 11. Zdecydowanie tak, osoby homoseksualne powinny mieć prawo do adopcji dzieci. I nie, nie ślimaka, nie jeża, tylko dzieci. To nie są zboczeńcy, to normalni ludzie, nie mam pojęcia skąd czerpiecie wiedzę na temat takich osób, ale większość rzeczy które o nich piszecie to nieprawda. Dzieci wychowywane przez pary homoseksualne wcale nie są częściej homoseksualne niż te wychowywane przez osoby heteroseksualne. I zachęcam do zastanowienia się nad słowami, których uzywacie w swoich wypowiedziach. Nie popierasz ? W porządku, wyraz swoje zdanie, ale zrób to z szacunkiem i kulturą, pamiętaj że słowa ranią.

 12. No pewka, niech adoptują ;-) mi nic do tego, a jakieś dziecko będzie miało rodzinę i własny kąt na ziemi. Jeśli ktokolwiek powinien o tym decydować to dzieci w domach dziecka, jak zaakceptują potencjalnych rodziców adopcyjnych to ja na pewno nie będę im wmawiała, że lepiej, aby spędziły życie w domu dziecka.

 13. Czytam te negatywne komentarze i aż szkoda się wypowiadać, bo to tylko rozmowa z jełopem, który jest tępy jak but. Żałosne zachowanie homofobów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here