Rabiej: Polacy chcą homo-adopcji. Czy na pewno? (ZAGŁOSUJ)

Paweł Rabiej forsuje ideologię LGBT
Paweł Rabiej forsuje ideologię LGBT - GŁOSUJ PONIŻEJ

Politycy ze środowisk opozycyjnych forsują ideologię LGBT. Głównie prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski oraz jego zastępca – Paweł Rabiej. Ten drugi otwarcie mówi o swojej orientacji homoseksualnej. I chyba chce zmieniać kraj pod siebie.

Brak poparcia społecznego dla warszawskiej „karty LGBT” bynajmniej nie jest przejawem naszej homofobii. Polacy po prostu sprzeciwiają się wczesnemu ukierunkowywaniu seksualności dzieci. Nauczanie kilkuletnich dzieci o masturbacji i pożyciu homoseksualistów bez wątpienia nieodwracalnie wpłynie na ich postrzeganie świata.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Oto, co się stanie z ruchami LGBT. To najostrzejsze słowa prezesa od lat!

– Przyzwyczajmy ludzi, że związki partnerskie to nie jest samo zło. Potem łatwiej będzie o kolejne kroki – powiedział w wywiadzie dla DGP Paweł Rabiej, wiceprezydent Warszawy i polityk Nowoczesnej. Mówiąc o związkach homoseksualnych, Rabiej dodał: na koniec przyjdzie czas na adopcję dzieci.

Rabiej przyznał ponadto, że nie jest zwolennikiem „zmieniania społeczeństwa na siłę”. Jednakże jak inaczej można nazwać forsowanie zmian, których nie chce znaczna większość społeczeństwa?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Facebook szaleje! Miriam Shaded właśnie zamieściła odważne zdjęcie

CZYTAJ TAKŻE:
Facebook szaleje! Miriam Shaded właśnie zamieściła odważne zdjęcie

Mimo tego Paweł Rabiej obstaje przy swoim. Jest przekonany, że uda mu się przekonać większość społeczeństwa do „utęczowienia” Polski. Sprawdźmy zatem, jak sprawy mają się w tym momencie. Czy popieramy inicjatywę umożliwienia parom homoseksualnym adopcji dzieci? Zapraszamy do oddania głosu poniżej.

[poll id=”6″]

OTOPRESS
Ten materiał to wynik pracy zespołowej. Lista autorów portalu: tutaj Znalazłeś/aś w naszym materiale błąd lub niedopatrzenie? Napisz do nas: redakcja@otopress.pl