Rabiej: Polacy chcą homo-adopcji. Czy na pewno? (ZAGŁOSUJ)

Paweł Rabiej forsuje ideologię LGBT
Paweł Rabiej forsuje ideologię LGBT - GŁOSUJ PONIŻEJ

Politycy ze środowisk opozycyjnych forsują ideologię LGBT. Głównie prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski oraz jego zastępca – Paweł Rabiej. Ten drugi otwarcie mówi o swojej orientacji homoseksualnej. I chyba chce zmieniać kraj pod siebie.

Brak poparcia społecznego dla warszawskiej „karty LGBT” bynajmniej nie jest przejawem naszej homofobii. Polacy po prostu sprzeciwiają się wczesnemu ukierunkowywaniu seksualności dzieci. Nauczanie kilkuletnich dzieci o masturbacji i pożyciu homoseksualistów bez wątpienia nieodwracalnie wpłynie na ich postrzeganie świata.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Oto, co się stanie z ruchami LGBT. To najostrzejsze słowa prezesa od lat!

– Przyzwyczajmy ludzi, że związki partnerskie to nie jest samo zło. Potem łatwiej będzie o kolejne kroki – powiedział w wywiadzie dla DGP Paweł Rabiej, wiceprezydent Warszawy i polityk Nowoczesnej. Mówiąc o związkach homoseksualnych, Rabiej dodał: na koniec przyjdzie czas na adopcję dzieci.

Rabiej przyznał ponadto, że nie jest zwolennikiem „zmieniania społeczeństwa na siłę”. Jednakże jak inaczej można nazwać forsowanie zmian, których nie chce znaczna większość społeczeństwa?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Facebook szaleje! Miriam Shaded właśnie zamieściła odważne zdjęcie

ZOBACZ:
Facebook szaleje! Miriam Shaded właśnie zamieściła odważne zdjęcie

Mimo tego Paweł Rabiej obstaje przy swoim. Jest przekonany, że uda mu się przekonać większość społeczeństwa do „utęczowienia” Polski. Sprawdźmy zatem, jak sprawy mają się w tym momencie. Czy popieramy inicjatywę umożliwienia parom homoseksualnym adopcji dzieci? Zapraszamy do oddania głosu poniżej.

[poll id=”6″]

65 KOMENTARZE

  • Pedałem widać jesteś Ty, w dodatku niedouczonym oraz bez kultury. Twoje zachowanie jest poniżej krytyki. Współczuję Twojej rodzinie.

   • Ale on się chociaż podpisał – a ty jesteś homo anonimem :D idź dalej siedź w szafie, bo i tak nic nie zdziałasz ;)

 1. pedalstwo z ratusza KLAMIE! ktorzy to niby POLACY chca tego antyludzkiego „ruchu”?! KLAMSTWO Z RATUSZA! WON ZBOKI!

 2. Skoro tak martwicie się o dzieci to co z tymi 259 ofiarami pedofilii w polskim kosciele? Może to jednak nie o dzieci wam chodzi? ?

 3. ludziom obojętne czy dzieci są samotne, kieruje nimi tylko chora fobia

  A komu tu decydować o ich losie, czy będą żyły w domu dziecka czy w normalnym domu, może one powinny zadecydować?!

  powinny mieć możliwość, szczególnie mężczyźni, którzy mają podwójnie kasy I mogą zapewnić godne życie

  • zapomniałas wziąć lekarstwa – a co lekarz wyszedł z gabinetu po kawe ze się zdążyłas zalogować na jego laptopie ?

   • Ile masz lat Kristo? Bo zachowujesz się gorzej niż dziecko, widać, iż rodzice Cię kultury i szacunku do drugiego człowieka nie nauczyli. to

 4. Wow, tyle tu komentarzy tak ograniczonych ludzi, którzy chyba myślą, że nadal żyją w średniowieczu. Otóż nie, mamy dwudziesty pierwszy wiek. Ludzie zakładam, że jesteście dorosłymi osobami, więc, czy młode pokolenie ma brać przykład z właśnie takich dorosłych – bez szacunku do drugiego człowieka? Co za różnica czy dzieciak ma matkę i ojca, ojca i ojca czy matkę i matkę ( tu chyba chodzi o to, żeby było szczęśliwe czyż nie? ) Nazywacie ich pedofilami, oskarżacie ich o pedofilię, ale czy w ” rodzinie z matką i ojcem ” to nie może wystąpić? Oczywiście, że może. Bo niezależy to od orientacji. Zrozumcie to wreszcie.