Z tej strony Schetyna ataku się nie spodziewał. Nazwał go „kreaturą”

Fot. YouTube/Telewizja Republika

Takiego ataku Grzegorz Schetyna się nie spodziewał. Lider Platformy Obywatelskiej został nazwany „kreaturą” przez polityka, który jeszcze niedawno stał z nim ramię w ramię.

Grzegorz Schetyna, lider Platformy Obywatelskiej, nie należy do najbardziej lubianych polityków. Mówi się, iż nie przepadają za nim nawet politycy jego partii, którzy po cichu marzą o tym, aby do Polski wrócił Donald Tusk i przejął władzę w ugrupowaniu.

Ostatnio mocny cios pod adresem Schetyny wyprowadził jeden z nich. W PO wprawdzie już go nie ma, ale nadal jest mocno kojarzy z tą partią. O kim mowa?

Ataku z tej strony Grzegorz Schetyna się nie spodziewał

Grzegorz Schetyna takiego ataku zdecydowanie się nie spodziewał. A powinien. Wszystko ze względu na fakt, iż po ujawnieniu afery seksualnej związanej ze Stefanem Niesiołowskim publicznie oświadczył, że mówiło się o tym w kuluarach.

Teraz Stefan Niesiołowski mocno się zrewanżował. Jego słowa na temat lidera PO odbiły się bowiem szerokim echem.

– To jedna z najnikczemniejszych wypowiedzi Schetyny. Schetyna to żałosna kreatura, która nie zasługuje na splunięcie. To coś wyjątkowo plugawego. Jeśli taki ktoś stoi na czele obozu, który ma pokonać PiS, to ja nie chcę mieć z tym obozem nic wspólnego – oświadczył poseł, który jeszcze jakiś czas temu był partyjnym kolegą Schetyny.

To jednak nie koniec. Niesiołowski oświadczył bowiem, że Schetyna powinien zostać wyrzucony z partii „na zbity pysk”.

ZOBACZ!
Andrzej Grabowski szokuje fanów "Kiepskich". "Czy to nie jest chamstwo?"

– Powinni go wyrzucić na zbity pysk. Jeśli go nie wyrzucą, to obóz PO przegra wybory i Kaczyński będzie dalej rządził. Schetyna nie powinien być żadnym przywódcą obozu demokratycznego! – wypalił były poseł PO.

Co na to Grzegorz Schetyna? Lider PO jak dotąd nie odniósł się do mocnych słów Stefana Niesiołowskiego. W otoczeniu partii opozycyjnej zrobiło się jednak bardzo gorąco. Nikt nie spodziewał się bowiem, że Niesiołowski wyprowadzi tak mocny i wypowie tak mocne słowa pod adresem Schetyny. Zaskoczeni są wszyscy, zapewne razem z samym liderem PO.

Michał Kamiński
Ideowiec. Sercem po prawej stronie, jednak patrzy na świat pod obiektywnym kątem. Zainteresowany głównie polityką krajową. Napisz do autora: [email protected]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here