Skandaliczne słowa Gersdorf. Nie wiedziała, że jest nagrywana?

Małgorzata Gersdorf
Małgorzata Gersdorf

Polska prawica już od dawna podejrzewa, że Małgorzata Gersdorf straciła kontakt z rzeczywistością. Pierwsza Prezes Sądu Najwyższego już w 2016 roku zasłynęła słowami o tym, że ona i jej koledzy są w Polsce „nadzwyczajną kastą ludzi”. Teraz zrobiła coś podobnego.

Trudno nie podejrzewać Małgorzaty Gersdorf o pogardę dla „zwykłych ludzi”. Jej hasło „nadzwyczajna kasta” weszło już do mowy potocznej. Pani prezes ewidentnie czuje się kimś wyjątkowo wartościowym. I udowadnia to na każdym kroku.

Tym razem kompletny odlot przedstawicielki „kasty” został nagrany. Prawdopodobnie mało kto spodziewał się takiego wystrzału ego tej kobiety podczas… spotkania z dziećmi. Nie została doceniona. Okazuje się bowiem, że nie ma żadnych hamulców.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Poseł PO poważnie chory. Ujawnił to Giertych

Pierwsza prezes Sądu Najwyższego nie ma najlepszego podejścia do dzieci. Mało tego, nie potrafi ukryć jak wysokie ma o sobie mniemanie. Dzieci, które odwiedziły SN mogły się o tym przekonać na własnej skórze.

ZOBACZ!
Zamieszanie w warszawskim Ratuszu. Radio Zet: możliwa dymisja

Z kolei opiekunowie mieli okazję się przekonać, jak wśród szarych obywateli czują się przedstawiciele prawniczych elit III RP.

Małgorzata Gersdorf przywitała je takimi słowami: „Moje kochane dzieci jesteście w Sądzie nie w przedszkolu, tu nie wolno tak wrzeszczeć. Nazywam się Małgorzata Gersdorf i jestem tu najważniejsza. Dzięki zgodzie mojej, siedzicie tu”.

  1. Juncker wkopał Tuska! Eurodeputowany zdradza, co stało się w Brukseli
  2. Rabiej: Polacy chcą homo-adopcji. Czy na pewno? (ZAGŁOSUJ)
  3. Czy blokowanie reklam jest legalne? Koniecznie przeczytaj (AdBlock nielegalny?)
  4. Sprawca masakry w Nowej Zelandii: „To może się zacząć w Polsce”

źródło: Twitter

OTOPRESS
Ten materiał to wynik pracy zespołowej. Lista autorów portalu: tutaj Znalazłeś/aś w naszym materiale błąd lub niedopatrzenie? Napisz do nas: [email protected]

10 KOMENTARZE

  1. sformułowanie ‚nadzwyczajna kasta’ jest autorstwa sędzi Ireny Kamińskiej a nie Gersdof – może trochę rzetelności droga redakcjo. Czy inne wasze artykuły są równie wiarygodne?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here