Delegacja z Hiszpanii w siedzibie PiS. Opozycja słusznie panikuje

Jarosław Kaczyński i partia Vox

Ataki na nic się zdają. Prezes Prawa i Sprawiedliwości z zimną krwią realizuje swój plan na kolejne wybory. Opozycja zaczyna się – zresztą słusznie – niepokoić. Jarosław Kaczyński jest bowiem po stokroć bardziej konkretny, niż Grzegorz Schetyna. Ponadto przy Nowogrodzkiej właśnie zjawiła się delegacja z Hiszpanii.

Poznaliśmy już większość postulatów PiS przed eurowyborami. Znamy też większość głównych kandydatów partii rządzącej. Natomiast „Koalicja Europejska” jakby zastygła w lekkim szoku. Brak programu (poza populistyczną obietnicą 1000 zł brutto dla każdego nauczyciela), wewnętrzne spory i przedziwne propozycje ws. LGBT.

Natomiast Prawo i Sprawiedliwość stawia na postulaty – cóż za zaskoczenie – popierane przez większość Polaków. I najpewniej po raz kolejny przyniesie to oczekiwane efekty. Dlaczego tak się dzieje? Opozycja nie jest w stanie tego zrozumieć. Bo przecież należy postulować to, czego oczekuje Bruksela, a nie naród polski.

Jarosław Kaczyński działa dynamicznie. Właśnie przyjął delegację z Hiszpanii

Gigantyczny potencjał w obozie Jarosława Kaczyńskiego dostrzegają nawet na Półwyspie Iberyjskim. Hiszpanie, reprezentujący młodą, prawicową partię Vox, zjawili się dziś w siedzibie PiS przy ulicy Nowogrodzkiej. Jarosław Kaczyński działa tak dynamicznie i skutecznie, że w szeregach opozycji ma prawo panować zaniepokojenie.

ZOBACZ!
Polski polityk zszokował całą Europę! Chce ZAKAZAĆ homoseksualizmu

W środę po godz. 14 w siedzibie Prawa i Sprawiedliwości rozpoczęło się spotkanie prezesa ugrupowania Jarosława Kaczyńskiego z liderem hiszpańskiej, prawicowej partii Vox Santiago Abascalą. Tematem rozmów ma być przyszły sojusz i współpraca w Parlamencie Europejskim.

Santiago Abascal powiedział dziś: „Naród polski jest godny podziwu w obronie swojej wolności i tożsamości narodowej”. Szefowi PiS podczas spotkania z hiszpańską delegacją towarzyszą m.in. europosłowie: Ryszard Legutko oraz Tomasz Poręba.

Poręba, który jest szefem sztabu wyborczego PiS w eurowyborach informował wcześniej, że głównym tematem rozmów będzie przyszły sojusz i współpraca w Parlamencie Europejskim. Wybory do PE odbędą się w Polsce 26 maja. W całej UE wybory odbędą się w dniach 23-26 maja.

  1. Wojewódzki chciał zadrwić z Błaszczykowskiego. Co za riposta piłkarza!
  2. Zapytali Trzaskowskiego o homo-małżeństwa. Rabiej się zdziwi
  3. Skandaliczne słowa Gersdorf. Nie wiedziała, że jest nagrywana?
OTOPRESS
Ten materiał to wynik pracy zespołowej. Lista autorów portalu: tutaj Znalazłeś/aś w naszym materiale błąd lub niedopatrzenie? Napisz do nas: [email protected]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here