Polski polityk zszokował całą Europę! Chce ZAKAZAĆ homoseksualizmu

Ostatnie dni upłynęły pod znakiem dyskusji na temat LGBT. Jednym z tematów przewodnich była również debata na temat pojęć takich, jak edukacja seksualna lub homoseksualizm. Jeden z polityków przedstawił jednak drastyczne stanowisko w tej sprawie.

Ostatnie tygodnie upłynęły pod znakiem dyskusji na temat LGBT. Wszystko ze względu na fakt, iż Rafał Trzaskowski, prezydent Warszawy podpisał Kartę LGBT, a zaraz po tym kontrowersyjną wypowiedź dał wiceprezydent stolicy, Paweł Rabiej.

– Nie jestem zwolennikiem zmieniania społeczeństwa na siłę, więc jestem za etapowaniem: najpierw wprowadźmy związki partnerskie, potem równość małżeńską, a na koniec przyjdzie czas na adopcję dzieci – powiedział ten drugi.

Trzaskowski dał do zrozumienia Rabiejowi, że ten nie powinien się tak wypowiadać, jednak pomimo tego w Polsce zawrzało.

– Wypowiedzi wykraczające poza program Koalicji Europejskiej mogą zniszczyć nasz wysiłek w walce z nienawiścią. Poleciłem wiceprezydentowi P. Rabiejowi zajęcie się wyłącznie zadaniami, które mu wyznaczyłem – napisał prezydent Warszawy na Twitterze.

Europa w szoku. Polski polityk chce, by homoseksualizm był ZAKAZANY

Całe zamieszanie związane z homoseksualizmem oraz LGBT wywołało ogromną burzę w Polsce. Głos w całej sprawie zabrał polityk Konfederacji, Grzegorz Braun. W programie Marcina Roli „wRealu24” wygłosił zaskakującą tezę. Stwierdził bowiem, że homoseksualizm należy całkowicie zdelegalizować. Słowa Brauna wprawiły w zdumienie nawet prowadzącego, który kilkukrotnie dopytywał o to, czy polityk faktycznie chciałby całkowicie zakaz tej orientacji seksualnej.

– Opowiadam się za penalizacją aktywności homoseksualnej jako takiej (…). Ja to postuluję – karalność sodomii jako takiej. Wystąpię z takim wnioskiem. Zobaczymy jak zostanie on przyjęty na forum parlamentu europejskiego – oświadczył Grzegorz Braun.

ZOBACZ!
Wojewódzki chciał zadrwić z Błaszczykowskiego. Co za riposta piłkarza!

Wypowiedź Brauna skomentował konserwatywno-liberalny publicysta, Łukasz Warzecha. On również był zaskoczony słowa, które wypowiedział reżyser. Warzecha przyznaje, że według niego istnieje kilka hipotez. Według pierwszej Braun jest „wariatem”, który stracił kontakt z rzeczywistością. Druga hipoteza zakłada, iż miałby on być „kretem”, który ma za zadanie ośmieszać koalicję Konfederacja.

O hipotezach Łukasza Warzechy mogą państwo posłuchać w linku poniżej.

Michał Kamiński
Ideowiec. Sercem po prawej stronie, jednak patrzy na świat pod obiektywnym kątem. Zainteresowany głównie polityką krajową. Napisz do autora: [email protected]

8 KOMENTARZE

  1. No w końcu ktoś gada z sensem. Zdelegalizować dewiantów i innych pedofili. A pederasta Rabjej jest dobry. Nie jestem za tym aby na siłę zmieniać społeczeństwo więc na siłę będzięmy je zmieniać ale etapami.

  2. przecież zoofilia i ,pedofilia i wiele innych niewyobrażalność zboczonych czynów sensualnych musi być pod kontrola prawna w innym przypadku sami staniemy się ofiarami zboczeńców……

  3. Homiki mogły żyć i bzykać od dawna. Ale teraz chcą zdominować nasze społeczeństwo. Racjonalnym więc jest kontruderzenie – tu penalizacja tych praktyk.
    Trzeba było cicho siedzieć i bzykać się po kątach jak dotychczas.

  4. Brałn jak i Kurwin – to ruskie trole, coś na wzór pieskuf putina ! Niewirzycie ? Zobaczyta, jeśli nie dziś a jutro, kto ma racje !

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here