Wojewódzki chciał zadrwić z Błaszczykowskiego. Co za riposta piłkarza!

Jakub Błaszczykowski był gościem w programie „Kuba Wojewódzki”. Piłkarz opowiadał m.in. o Wiśle Kraków, jednak nie zabrakło również szpilek ze strony prowadzącego. Na jedną z nich sportowiec odpowiedział mocną ripostą.

Jakub Błaszczykowski gościł w programie „Kuby Wojewódzki”. Kontrowersyjny prowadzący zaprosił go, aby opowiedział o swojej pomocy, której udzielił Wiśle Kraków. Zawodnik przekazał bowiem klubowi 1,3 miliona złotych, a oprócz tego zgodził się występować za 500 złotych, które i tak przeznacza na cele charytatywne.

Rozmowa z Wojewódzkim miała jednak nietypowy przebieg. Jakub Błaszczykowski wyraźnie nie mógł odnaleźć się w konwencji programu, która niekiedy była dość żenująca. Piłkarza nie śmieszyły żarty showmana i raczej stronił od angażowania się w większą dyskusję. Był spokojny i wyważony.

Kuba Wojewódzki pytał piłkarza reprezentacji Polski m.in. o to, jak to jest pracować za 500 złotych miesięcznie.

– Nie wiem. Wchodzimy na taki temat… A ty powiesz mi, ile zarabiasz? Mnie tylko dziwi, że wieczorem podpisuję kontrakt, a na drugi dzień dziennikarze piszą, co i jak. Nie ma co oszukiwać: napisali prawdę, ale nie do końca – powiedział zawodnik.

Kuba Wojewódzki chciał zadrwić z Błaszczykowskiego

Podczas programu Kuba Wojewódzki chciał zadrwić z Jakuba Błaszczykowskiego. W swojej zaczepce nawiązał bowiem do faktu, iż Polak przez wiele lat występował na niemieckich boiskach, a dodatkowo nigdy nie krył się z wiarą w Boga.

Kuba Wojewódzki chciał dowiedzieć się, czy piłkarz Wisły Kraków nosi na swojej bieliźnie napis „Got mit uns”, czyli po niemieckiego „Bóg jest z nami”. Jakub Błaszczykowski idealnie wybrnął jednak z nietypowego pytania i wyprowadzić Wojewódzkiego ripostę w jego stylu. Piłkarz odparł: „Nie noszę bielizny”.

ZOBACZ!
Żona Michała Wiśniewskiego podjęła radykalną decyzję. Nie miała wyjścia

Prowadzący program był rozbawiony, ale i zaskoczony. Nie spodziewał się bowiem, że zawodnik reprezentacji Polski odbije piłeczkę w takim stylu. Zachowanie Błaszczykowskiego komentowali internauci, którzy cieszyli się, iż sportowiec odpowiedział showmanowi w taki sposób. Twierdzą, że wreszcie ktoś utarł nosa gwiazdorowi telewizji TVN.

źródło: TVN/Kuba Wojewódzki, Facebook, OTOPRESS

Michał Kamiński
Ideowiec. Sercem po prawej stronie, jednak patrzy na świat pod obiektywnym kątem. Zainteresowany głównie polityką krajową. Napisz do autora: [email protected]

4 KOMENTARZE

  1. jaki to jest gwiazdor ten Kuba W. Pamiętam sprzed lat (od Marca 2010 nie zaposiadam TiVi), jakiś program z tym „gwiazdorem”, no ale on wtedy gwiazdorem jeszcze nie był, jeno gościem u jakiegoś innego gwiazdora. Dyskusja, czy też pytanie, dotyczyło wiary w Boga. No i pamiętam, nigdy nie zapomnę tej odpowiedzi Kuby.W……. Gdy miał odpowiedziec na zadane pytanie podniósł d….ę z fotela, i z dziwnym wyrazem twarzy wyrzucił z siebie – a ja nie wierzę! I wyszedł ze studia…….. A ja dziś po latach w odpowiedzi temu „gwiazdorowi” na tamto nie wierzę! zacytuję słowa Księgi Ksiąg. cyt. KAŻDY DOM MA SWEGO BUDOWNICZEGO, O BOGU, I O JEGO MOCY ŚWIADCZĄ JEGO DZIEŁA. CI, KTÓRZY NIE WIERZĄ NIE MAJĄ NIC NA SWOJE USPRAWIEDLIWIENIE….. koniec cytatu

    • a ja czytalem gdzies,ze wojewodzki jest lysy i ma mikroskopijnego ptaszka! od siebie dodam,ze jest wybitnym chamem pozbawionym kultury! dziwie sie ,ze prokuratura nie slyszy,co ten,w rzeczywistosci,glupek wygaduje,publicznie w studio!

  2. Kuba W i jego poziom spadł na psy głupie mało śmieszne żarty jego tekściki powtarzające się od x lat juz nie bawią jak kiedys. Niech lepiej zaprosi sobie Komorowskiego gwiazdę…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here