Michał Adamczyk z Wiadomości TVP zrównał Komorowskiego z ziemią

Michał Adamczyk, Wiadomości TVP
Michał Adamczyk, Wiadomości TVP

Niestety, im dłużej trwa kariera polskich polityków lewicowo-liberalnych, tym bardziej stają się oni odrażający. Przykładów jest wiele, jednak ostatnio Bronisław Komorowski zobrazował nam wyraźnie, jak bardzo można nienawidzić. Celnie obnażył go Michał Adamczyk, prowadzący Wiadomości TVP.

Gigantyczne pokłady nienawiści napływają w stronę pracowników TVP od „sympatyków” opozycji. Wszyscy zaczęli dostrzegać brak obiektywizmu TVP Info i Wiadomości TVP dopiero wtedy, gdy władzę objęło Prawo i Sprawiedliwość.

Hejt jest nieprawdopodobny. Do tego stopnia, że ostatnio z prowadzenia Wiadomości zrezygnował Krzysztof Ziemiec. Jednakże jego kolega ze stacji, Michał Adamczyk, chce kontynuować misję mimo wszystko. Nie omieszka nawet celnie punktować hipokryzję polityków wrogich tak PiS-owi, jak i Telewizji Publicznej.

Tym razem skomentował skandaliczne słowa Bronisława Komorowskiego o programie Rodzina 500 plus. Były one szczególnie żenujące, bo były prezydent „podpiął się” pod program socjalny PiS, przyznał, że takie wsparcie dla polskich rodzin jest konieczne, jednakże zaznaczył, że głosowanie na PiS zdecydowanie odradza.

Przypomnijmy, że przez całe poprzednie lata Bronisław Komorowski notorycznie krytykował 500 plus. Jednak wczoraj na antenie RMF FM udzielił „porady” wyborcom, jak powinni się zachować w stosunku do nowych propozycji PiS dla Polaków. Jego zdaniem należy pieniądze wziąć, ale na PiS nie głosować.

– Tak bym apelował do wszystkich: brać te 500 plus, brać tę trzynastkę i nie kwitować, nie głosować na PiS – mówił Komorowski. Te słowa Michał Adamczyk z Wiadomości TVP skomentował wymownie:

Zwykle stonowany prowadzący, po prostu nie wytrzymał. Widocznie nawet tak spokojnego człowieka skrajna hipokryzja jest w stanie wyprowadzić z równowagi.

OTOPRESS
Ten materiał to wynik pracy zespołowej. Lista autorów portalu: tutaj Znalazłeś/aś w naszym materiale błąd lub niedopatrzenie? Napisz do nas: [email protected]

18 KOMENTARZE

  1. Pani Zaneto jakich mediów pani słucha i ogląda .Jedyne rzetelne i prawdziwe wiadomości można zobaczyć i posłuchać w TVP i TVP info .Szacunek za odwagę dla Pana Michała Adamczyka.

  2. Dziwicie się , ubliźacie tej pani i po co ? Ta pani jest z układu . Zabierają jej konfiturki to i szczeka .Chyba , że przydatna idiotka z wyjedzonym muzgiem przez tvn 24.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here