Biedroń wstawił do sieci zdjęcie. Nie zostawili na nim suchej nitki (FOTO)

Fot. Wikimedia/Kuba Bożanowski

Robert Biedroń jest medialną gwiazdą ostatnich tygodni. Wszystko ze względu na wejście na polityczny rynek jego partii „Wiosna”, która miała swoją konwencję założycielską na początku lutego. Teraz Biedroń wywołał jednak kontrowersje z innego powodu. Chodzi o zdjęcie, które zamieścił w sieci.

Robert Biedroń stanął na czele nowej partii politycznej w naszym kraju. „Wiosna”, bo tak nazywa się jego ugrupowanie, pnie się do góry w sondażach. Konkurencja zarzuca politykowi, iż badania, w których uzyskuje on tak dobre wyniki są sztucznie „napompowane”. Ten jednak nie przejmuje się krytyką i cały czas prowadzi intensywną kampanię wyborczą.

Biedroń, co nie jest szczególnie dziwne, mocno angażuje się w sprawy związane z LGBT. Wiele lat temu przyznał, że jest homoseksualistą, więc nie zaskakuje to, iż walczy o prawa mniejszości seksualnej, do której należy.

Polityk angażuje się także w inne akcje, co udowodnił publikując w sieci nietypowe zdjęcie. Wywołało ono mnóstwo kontrowersji wśród internautów oraz jego politycznych przeciwników.

Robert Biedroń wstawił zdjęcie. Internauci bezlitośni

Robert Biedroń opublikował w sieci zdjęcie, które świadczy o jego zaangażowaniu w niezwykle szlachetną akcję. Niniejsza fotka została bowiem zamieszczona, w związku z obchodzonym Światowym Dniem Osób z Zespołem Downa. Na wspomnianej fotografii widzimy nogi Biedronia w dwóch różnych skarpetkach.

– Dziś nie do pary! A wszystko za sprawą tego, że obchodzimy dziś Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa. Różni ale równie ważni! – napisał lider „Wiosny”.

ZOBACZ!
Polityk z rządu PiS mówi o zmianie programu 500+. To byłaby rewolucja!

Zdjęcie Biedronia skomentował Sławomir Mentzen, wiceprezes partii KORWiN.

– Ależ ten Biedroń jest fajny. Świętowanie Dnia Osób z Zespołem Downa jest takie fajne. Popieranie prawa do zabijania dzieci u których wykryto Zespół Downa też jest fajne. Nie ważne co się mówi, ważne żeby się uśmiechać i być fajnym – dodał nawiązując do faktu, iż lider „Wiosny” opowiada się za zliberalizowaniem prawa do aborcji.

Głos w tej sprawie zabrała też posłanka klubu PiS, Anna Maria Siarkowska.

– Jak nazwać zakładanie skarpetek nie do pary w ramach solidarności z osobami z Zespołem Downa w dn. 21 marca przy jednoczesnym domaganiu się możliwości ich legalnego zabijania przed urodzeniem w pozostałe dni roku? Szczyt hipokryzji to mało. Bezczelność level hard – napisała.

Michał Kamiński
Ideowiec. Sercem po prawej stronie, jednak patrzy na świat pod obiektywnym kątem. Zainteresowany głównie polityką krajową. Napisz do autora: [email protected]

5 KOMENTARZE

  1. Szczyt hipokryzji to wypowiedzi posłów z korwinowców o osobach z zespołem Downa. To wkońcu sam Korwin Mikke powiedział że niepełnosprawność się udziela i zachęcał do segregacji i likwidacji klas czy szkół integracyjnych. Również mówił w sposób obrzydliwy o niepełnosprawnych sportowcach.

  2. A czy otopress.pl chce dorównać rzetelności okopress.pl? Bo jak Was nie stać na rzetelność w kwestii przypisywania posłom przynależności partyjnej, to ciężko liczy na rzetelność w poważniejszych tematach. PS Anna Siarkowska nie jest PiSie tylko w Partii Republikańskiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here