Piątek podbił internet! Jego wpis po meczu ma setki tysięcy reakcji

Krzysztof Piątek jest niesamowity! Piłkarz AC Milan wszedł na boisko we wczorajszym meczu Austria-Polska i dał naszemu zespołowi zwycięstwu. Po spotkaniu zamieścił zaś wpis, który dosłownie podbił internet.

Krzysztof Piątek to piłkarz niezwykły. Ledwie przeniósł się z Cracovii do włoskiej Serie A, a już zaczął podbijać tamtejsze boiska w barwach Genoi. Strzelał tyle goli, że zainteresowały się nim największe kluby świata. Chciał go mieć u siebie m.in. wielki Real Madryt, jednak ostatecznie nasz rodak zdecydował się zostać we Włoszech. Wybrał ofertę AC Milan, który z miejsca dał mu okazję gry w pierwszym składzie.

Zawodnik udowodnił, że potrafi strzelać nie tylko w Genoi. Krzysztof Piątek wszedł do Milanu z tzw. „buta” i zdobył już dla „Rossonerich” kilka bramek. W międzyczasie otrzymał powołanie na zgrupowanie reprezentacji Polski i we wczorajszym meczu z Austrią stał się bohaterem.

Krzysztof Piątek szaleje nie tylko na boisku

We wczorajszym meczu Piątek zdobył decydującego o zwycięstwie gola. Nasz rodak wpakował piłkę do bramki głową i dał nam prowadzenie. Co ciekawe, później mógł podwyższyć na 2-0, jednak po świetnym podaniu od Lewandowskiego posłał piłkę obok słupka. Mógł też zaliczyć asystę, jednak jego świetnego podania nie wykorzystał Kamil Grosicki, który nieczysto trafił w piłkę.

Po zakończonym meczu Piątek opublikował wpis w serwisie Instagram. Zamieścił tam również zdjęcie. Jego aktywność w mediach społecznościowych wywołała ogromny entuzjazm. Dość powiedzieć, że pod zdjęciem oraz wpisem, które zamieścił piłkarz pojawiło się aż 318 tysięcy reakcji! To gigantyczna liczba zważając na fakt, iż pod poprzednimi zdjęciami było ich co najmniej o 100 tysięcy mniej.

Na wspomnianym zdjęciu widzimy Piątka, który wykonuje swoją ulubioną cieszynkę. Układa ręce imitując w ten sposób pistolety i udaje, że z nich strzela. Za nim biegną uradowani koledzy: Tomasz Kędziora oraz Kamil Glik.

ZOBACZ!
Wiadomo, ile Ukraińcy zarabiają w Polsce. Często więcej niż my!

– PUM! PUM! Mamy to! Brawo drużyna – napisał snajper AC Milan i reprezentacji Polski.

Jest moc!

źródło: Instagram, Twitter, informacja własna, otopress.pl

Michał Kamiński
Ideowiec. Sercem po prawej stronie, jednak patrzy na świat pod obiektywnym kątem. Zainteresowany głównie polityką krajową. Napisz do autora: [email protected]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here