Marcin Różalski nie wytrzymał. Tak ostro o feministkach jeszcze nie mówił

Fot. YouTube/Pyta Nie Błądzi

Marcin Różalski, były zawodnik MMA, który niedawno zakończył karierę, udzielił wywiadu Konradowi Młodzińskiemu z kanału „Pyta nie błądzi”. Podczas rozmowy bardzo ostro wypowiedział się na temat feministek.

Marcin Różalski początkowo odpowiadał na pytania Młodzińskiego, jednak wreszcie prowadzący zaczął odczytywać te, które sportowcowi zadawali internauci. Ci jak zwykle byli ciekawi, co sportowiec sądzi na temat niektórych spraw społecznych.

Jeden z internautów postanowił dowiedzieć się, co „Różal”, który niedawno zakończył karierę, sądzi na temat feministek.

– To jest przykład bardzo dużej hipokryzji. Była taka sytuacja jak gdzieś tam te KODy – Środy… kur*a jak to się nazywają co tam kładli się pod Sejmem i kopali w te barierki. Co oni chcieli kur*a osiągnąć? Chcieli się dowiedzieć, że sól jest słona? – wypalił ku zaskoczeniu prowadzącego Marcin Różalski.

Marcin Różalski bez hamulców

To jednak nie koniec bardzo mocnych wypowiedzi, które padły z ust byłego zawodnika federacji KSW.

– I tam była sytuacja, że jedna z tych feministek pchnięta czy opluta i wielkie kur*a larum. Ale jak ostatnio było, że Panią Ogórek tam też ją opluli, to one się od tego umywają. Jak jakaś ruda dostała w pysk gdzieś tam pod pomnikiem Nieznanego Żołnierza – wielkie larum, to tamto. Ale jak prezenterka telewizji została wyzwana od kurew, to im to nie przeszkadza – mówił wyraźnie poddenerwowany „Różal”.

– Jeżeli feministka mówi, że ona woli islamskich gwałcicieli niż polskich patriotów? Jak ja mam się do tego ustosunkować? Jeżeli ona mnie patriotę i nacjonalistę nazywa faszystą i ona z tego powodu nic nie ma? Ale jak ja ją nazwę starą kur*ą i tępym łbem to ja już będę miął z tego! – dodał.

Kończąc swoją wypowiedź Różalski stwierdził, że dla niego „to są chorzy ludzie”.

– Trzeba rozgraniczyć pewne rzeczy i trzeba używać mózgu! – dodał.

To nie pierwszy raz, gdy Marcin Różalski wypowiada się na temat feministek. Jakiś czas temu pisaliśmy zaś, że sportowiec uważa, iż nie było katastrofy smoleńskiej, lecz zamach na naszej władze.

DZISIAJ GRZEJE:
Mocne słowa Różalskiego o Smoleńsku. Zdziwił się prowadzący [WIDEO]
Michał Kamiński
Ideowiec. Sercem po prawej stronie, jednak patrzy na świat pod obiektywnym kątem. Zainteresowany głównie polityką krajową. Napisz do autora: [email protected]