Potężny cios w Magdę Gessler. Chodzi o jej restaurację

1

Magda Gessler musiała przeżyć spore zaskoczenie. Wszystko ze względu na informacje, które pojawiły się w sieci w ostatnich dniach.

Magda Gessler to jedna z najpopularniejszych restauratorek w Polsce. O jej sukcesie świadczy oglądalność jej programów telewizyjnych m.in. „Kuchennych Rewolucji” czy „Master Chefa”. Magda Gessler jest właścicielką kilku restauracji m.in. w Warszawie, a ostatnią otworzyła nawet w Londynie o czym pisaliśmy zresztą na łamach naszego portalu

ZOBACZ:
Magda Gessler otworzyła restaurację w Londynie. Ceny zwalają z nóg!

Okazuje się jednak, że ostatnie informacje, które dotarły do Polski mogą sprawić, iż Gessler się wścieknie. A jeżeli nie, to będzie po prostu bardzo zawiedziona. O co chodzi? Już tłumaczymy.

Magda Gessler się wkurzy. Chodzi o jej restaurację

Magda Gessler może mieć spory ból głowy. Wszystko ze względu na fakt, iż najnowsza edycja kulinarnego Czerwonego Przewodnika Michelin „Main Cities of Europe 2019” przyniosła kilka zmian. Wśród warszawskich restauracji, które zostały odznaczone znalazło się 27 lokali. Wśród nich m.in. Kieliszki na ul. Hożej, które wyróżniono tytułem Bib Gourmand przyznawanym za korzystny stosunek jakości do ceny. Co ciekawe, znalazły się też trzy nowe miejsca: Bez Gwiazdek, Chłodna 15 by Wilamowski oraz Europejski Grill.

Z listy usunięto natomiast sześć lokali. Są to: Tamka 53, Merliniego 5, Salto, Strefa i Delizia. Szóstym lokalem jest restauracja, która na co dzień należy do znanej restauratorki, Magdy Gessler. Mowa o lokalu Ale Gloria, która mieści się na placu Trzech Krzyży w Warszawie.

Sporo swoich przedstawicieli na liście ma również Kraków. W nowej edycji przewodnika uwzględniono ich aż 25. Ogólnie w zestawieniu znalazło się ponad 1900 lokali z 22 państw Europy.

Jak na informację zareagowała Magda Gessler? Na ten moment nie wiadomo. Restauratorka nie zabrała bowiem głosu w całej sprawie. Domyślamy się jednak, iż zrobi wszystko, aby znaleźć się w kolejnej edycji przewodnika Michelin „Main Cities of Europe”. Gessler jest niezwykle ambitną osobą, która – co udowadnia w programie „Kuchenne Rewolucje” – zawsze stara się wycisnąć maksimum możliwości. Możliwe więc, że już niebawem jej restauracja powróci na listę.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here