Facebook. Coś dziwnego dzieje się z profilem Magdy Gessler

1
Facebook. Magda Gessler, prowadząca
Facebook. Magda Gessler, prowadząca "Kuchenne Rewolucje", publikuje dziwne treści

Trudno nie być zdziwionym podczas obserwacji kolejnych wpisów Magdy Gessler. Znana restauratorka bryluje w social mediach. Ma tam mnóstwo fanów, co jest oczywiste, gdyż ogromne rzesze Polaków oglądają i lubią jej program w TVN – „Kuchenne Rewolucje”. Przez lata oficjalne kanały przekazu Gessler były prowadzone bardzo dobrze. Jednak teraz zaczyna dziać się coś dziwnego. Profil Facebook, którym zarządza Magda Gessler, wypuszcza absurdalne treści.

Wszyscy korzystamy z social mediów. Grubo ponad połowa z Państwa trafiła na naszą stronę za pośrednictwem Facebooka lub Twittera. Media społecznościowe pełnią w naszym życiu przeróżne role. Jedni używają ich wyłącznie do kontaktu ze znajomymi, dla innych Facebook czy Twitter to także źródło informacji czy rozrywki (gry).

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Potężny cios w Magdę Gessler. Chodzi o jej restaurację

Potęgę social mediów szybko dostrzegli wydawcy, politycy czy gwiazdy. Magda Gessler od wielu lat powiększa grono swoich odbiorców, co przynosi jej dodatkowe korzyści. A przynajmniej przynosiło, bo w ostatnich tygodniach znana restauratorka publikuje treści, które u wielu wywołują mieszane uczucia.

Magda Gessler publikuje dziwne wpisy

W obliczu przedziwnych wpisów na popularności przybierają doniesienia o rzekomych problemach z alkoholem, z którymi ma borykać się Magda Gessler. Od kilku miesięcy w sieci krążą takie informacje, jednak nie są one potwierdzone.

ZOBACZ:
Gessler rozwścieczyła internautów. Zadrwiła z Polaków biorących 500 plus

Magda Gessler najczęściej postuje nocami. Po północy z czwartku na piątek (29 marca) zamieściła kolejny, nie tyle dziwny, a zakrawający o psychodeliczność, wpis. „Szalona .. ja aż tak ….. kochani” – opisała swoje zdjęcie (pisownia oryginalna).

Fotografia przedstawiała… no właśnie – co? Na pewno twarz Magdy Gessler. Resztę trudno zidentyfikować. Widać podwianą spódnicę, a twarz znanej restauratorki wygląda na doklejoną. Podobne „przeróbki” Magda Gessler zamieszcza regularnie, każdego dnia.

Również opisy tych zdjęć są – oględnie mówiąc – nie dla każdego zrozumiałe.

Szalona .. ja aż tak ….. kochani

Opublikowany przez Magda Gessler Czwartek, 28 marca 2019

ZOBACZ:
"Milionerzy" TVN. Padło pytanie za milion! Czy znasz na nie odpowiedź?

Nawet najzagorzalsi fani prowadzącej „Kuchenne Rewolucje” zauważają w komentarzach (z czym trudno się nie zgodzić), że obecny styl prowadzenia profilu jest do Gessler zupełnie nie podobny. Takie wrażenie jest naturalne, bowiem jeszcze kilka miesięcy temu pojawiał się tam jeden post na kilka dni. W dodatku nie było szans na takie spoufalanie się z odbiorcami w komentarzach:

Dziwi to szczególnie dlatego, że jest to profil oficjalny! A nie taki, który prowadzą fani gwiazdy TVN. Opinie na temat tego, co dzieje się z profilem są podzielone. Jedni uważają, że został on przejęty. Inni z kolei popularyzują teorię mówiącą, że Magda Gessler publikuje pod wpływem alkoholu.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here