Sensacyjne zmiany! Prezes Kaczyński oficjalnie ogłosi je w sobotę

1
PiS nie przestaje zaskakiwać, w sobotę Jarosław Kaczyński ma ogłosić zmiany
PiS nie przestaje zaskakiwać, w sobotę Jarosław Kaczyński ma ogłosić zmiany

Nie są to – mówiąc oględnie – najlepsze wieści dla opozycji. Podczas gdy Grzegorz Schetyna i spółka wciąż szukają swojego flagowego postulatu, PiS pracuje na pełnych obrotach. Jarosław Kaczyński już w sobotę ma ogłosić sensacyjne zmiany. I najpewniej zwiększy przewagę nad Koalicją Europejską.

Wybory do Parlamentu Europejskiego już w maju. W szeregach Prawa i Sprawiedliwości wszystko funkcjonuje jak w zegarku. Z kolei na opozycji wybuchają coraz to nowe spory. Najpierw na tle ideologicznym, teraz w wyniku fatalnych nieporozumień (klik).

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kraków: oto stan ruchu KOD. To nagranie budzi litość nawet u sympatyków PiS

Prezes Jarosław Kaczyński ma zatem powody do optymistycznego patrzenia w przyszłość. Choć mógłby już właściwie tylko spokojnie czekać na wybory, to postanowił „dorzucić do pieca”. I wszystko wskazuje na to, że tym ruchem podbuduje i tak już wysokie poparcie dla swojego ugrupowania.

Okazuje się bowiem, że rząd Zjednoczonej Prawicy planuje poszerzenie najgłośniejszego w ostatnich tygodniach programu socjalnego. Takiej inicjatywy mało kto się spodziewał, bo już w obliczu pierwotnej propozycji PiS, opozycja podniosła larum w związku z rzekomym „kupowaniem” wyborców.

ZOBACZ:
Grabowski wypowiedział się o Kaczyńskim. Teraz nienawidzi go pół Polski

Program, o którym mowa, to rzecz jasna słynna już Piątka Kaczyńskiego. Szereg programów socjalnych, który ma jeszcze mocniej wesprzeć polskie rodziny. Wszyscy pamiętamy gigantyczny sukces programu Rodzina 500 plus. Istnieje zatem ogromne prawdopodobieństwo, że tym razem Polacy odpłacą się rządowi za kolejne wsparcie równie mocno.

Zmiany! Jarosław Kaczyński oficjalnie ogłosi je w sobotę

Podczas konwencji regionalnej Prawa i Sprawiedliwości lider ugrupowania Jarosław Kaczyński rozszerzy tzw. piątkę PiS o kolejną propozycję programową – wynika z nieoficjalnych informacji PAP uzyskanych w partii. „Piątka plus” zostanie przedstawiona w sobotę w Gdańsku. Informuje o tym także TVP Info.

Słynna Piątka PiS została zapowiedziana na początku lutego. Prezes Jarosław Kaczyński przedstawił ją wówczas wraz z premierem Mateuszem Morawieckim. Polakom propozycje partii rządzącej przypadły do gustu tak mocno, że władza postanawia pójść za ciosem. A Koalicja Europejska sprzecza się o miejsca na listach wyborczych i kluczy ws. małżeństw homoseksualnych.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here