Gasiuk-Pihowicz zapowiada wyjazd z Polski. Wiemy, dokąd się wyprowadzi

Kamila Gasiuk-Pihowicz wyjedzie z Polski
Kamila Gasiuk-Pihowicz wyjedzie z Polski

Zmiany na polskiej scenie politycznej dokonują się błyskawicznie. Świadczy o tym nie tylko w sposób, w jaki obrócono w proch partię Nowoczesna czy „rozebrano” ruch Pawła Kukiza. Bowiem Kamila Gasiuk-Pihowicz, którą jeszcze dwa lata temu antyrządowe media przymierzały do fotela premiera, zapowiada opuszczenie kraju.

Młoda posłanka PO-KO (wcześniej Nowoczesnej) szybko zdobyła popularność. W 2015 roku po raz pierwszy dostała się do Sejmu. Jej nazwisko nie było w kraju znane praktycznie wcale. Jednak już kilka miesięcy po rozpoczęciu bieżącej kadencji panią poseł znał cały kraj.

Energiczne przemówienia i brak respektu wobec bardziej doświadczonych polityków dla jednych są zaletą, dla innych zaś wadą. Bez cienia przesady można stwierdzić, że Kamila Gasiuk-Pihowicz jest postacią kontrowersyjną. Jej występy na mównicy zdobywają w Internecie miliony odsłon.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Schetyna i Tusk zapadną się pod ziemię. To miało nigdy nie wyjść na jaw

Jednak już wkrótce Polacy mogą „stracić” tę posłankę na zawsze lub na wiele lat. Gasiuk-Pihowicz planuje bowiem wyprowadzkę za granicę. Nie wiemy czy na stałe, czy tylko na kilka lat, jednak wszystko wskazuje na to, że zrealizuje zapowiedź. Oczywiście pod warunkiem, że uda jej się wywalczyć mandat w eurowyborach.

ZOBACZ:
PRZERAŻAJĄCE. Dziennikarz wyjaśnia, po co wprowadzono ACTA 2

Parlamentarzystka czuje się w kraju zaszczuta. Ostatnio media bardzo mocno zainteresowały się jej rzekomym rozstaniem z mężem. O rozwodzie z Michałem Pihowiczem donosił m.in. dziennik „Fakt”. Posłanka zdementowała te plotki.

I najprawdopodobniej podjęła decyzję o opuszczeniu kraju. Celem jest Bruksela. „Kamila powiedziała, że jak zdobędzie mandat, to zabiera dzieci i przeprowadza się do Brukseli” – powiedziała koleżanka Gasiuk-Pihowicz w rozmowie z dziennikarzami „Faktu”.

  1. Bruksela ma plan wobec Polski. Patryk Jaki ujawnia przerażający fakt
  2. Kidawa-Błońska krytykuje przekop Mierzei. Młody działacz PiS zrównał ją z ziemą
  3. Konkretne deklaracje polskiego rządu ws. ACTA 2. Co dalej?

9 KOMENTARZE

  1. Długami Nowoczesnej zostanie obciążony jej skarbnik, czyli mąż pani poseł. Osobiście chciałbym, żeby nie dostała się do parlamentu UE, bo nie lubię takich przebiegłych i bezkompromisowych ludzi. Ona po trupach dąży do celu. A wcale nie jest inteligentna tylko wyszczekana.

  2. Te jej plany mnie i mnie podobnym jakoś nie dziwią . Wiedzieliśmy po co to babsko jest w polityce i czego od niej oczekuje ona i ta cała hołota z .N . Czy ktoś o zdrowych zmysłach łudził się , że takie elementy na prawdę chcą walczyć o demokrację i szczęście ludu pracującego miast i wsi… A tu BAH … jak najszybciej dorwać się po trupach swojej partyjki do KORYTA w Brukseli i spier…ć. I zostawi zdziwione to polskie LEWACTWO w zdziwieniu i zakłopotaniu …

  3. GAZIK-PISIEWICZ wyjeżdża z Polski ! To najlepsza wiadomość od czsów zaończenia II wojny światowej. Bardzo dobrze ! Niech jedzie i NIE WRACA GNIDA LEWACKA !

  4. Pojedzie tak jak córcia Kopaczowej, bo jej PiS śmierdział. Ale polskie obywatelstwo dla męża Ukraińca to już nie śmierdziało.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here