Zofia Klepacka wejdzie do polityki? Tropy prowadzą do znanej partii!

Zofia Klepacka wchodzi do polityki?
Zofia Klepacka wchodzi do polityki?

Ta sportsmenka w ostatnich dniach niepodzielnie rządzi w polskich mediach społecznościowych. Zofia Klepacka stała się ulubienicą środowisk konserwatywnych.

Windsurferka zapracowała sobie na taką sympatię i rozpoznawalność głównie na Facebooku. Do tej pory była kojarzona niemal wyłącznie przez zapaleńców sportów wodnych. Jednakże, w obliczu ognistych dyskusji m.in. o tzw. deklaracji LGBT, usłyszeliśmy o niej wszyscy.

Nie tylko Zofia Klepacka stanowczo sprzeciwia się wprowadzeniu do polskich szkół „edukacji seksualnej”. Kierunkowanie tożsamości płciowej dzieci już w wieku wczesnoszkolnym oburza miliony Polaków. Obrazują to masowe protesty w wielu miastach kraju.

W środę na jej profilu Facebook pojawił się kolejny klip, w którym Klepacka zwraca się do atakujących ją środowisk skrajnie lewicowych.

– Siemanko, wszyscy moi hejterzy, którzy chcieliście odebrać mi medale, wywalić mnie z kadry olimpijskiej. Nie udało się Wam mnie zdyskredytować – mówi Klepacka.

ZOBACZ:
Rossmann: wielkie zmiany w promocji -55%!

Zofia Klepacka wchodzi do polityki?

– Zrobiliście dobrą robotę. Wszyscy dowiedzieli się o tej karcie LGBT, którą chcieliście wprowadzić do szkół, by indoktrynować nasze dzieci – mówi na nagraniu Klepacka.

Zaznacza po raz kolejny, że „my jako rodzice nie pozwolimy na to”. – Możemy powiedzieć, że wygraliśmy tę batalię. Gdzie jest Wasz lider Rabiej? Wyjechał na wakacje czy gdzieś się schował? – pyta.

Taka popularność i społeczna sympatia musiała zostać szybko dostrzeżona przez politycznych „head hunterów”. Nie ulega wątpliwości, że potencjał Klepackiej można by szybko przekuć w sukces polityczny. Wie to najwyraźniej Partia Wolność. Skąd takie domysły?

Otóż pod opisywanym wyżej, bardzo odważnym filmem sportsmenki, udzieliła się córka Janusza Korwin-Mikkego. Korynna, wyrażając aprobatę wobec słów, które przekazała odbiorcom Zofia Klepacka, poprosiła ją o kontakt na priv.

ZOBACZ:
Neymar powiedział wprost, co myśli o kibicach PSG

„Pozdrawiam serdecznie Pani Zofio i proszę o kontakt priv” – napisała córka lidera „Wolności”. Może to jasno wskazywać, że wolnościowe ugrupowanie jest zainteresowane wystawieniem Klepackiej na swoich listach do Parlamentu Europejskiego.