Monachium szaleje! Niesamowity gol Roberta Lewandowskiego (WIDEO)

Robert Lewandowski

Co wyprawiają polscy napastnicy! W ten weekend strzela nie tylko niesamowity Krzysztof Piątek. Również gwiazda Bayernu Monachium, Robert Lewandowski, nie zawodzi. Kibice w Monachium szaleją po pięknym golu Polaka!

Trwa wielki mecz, który przyciąga uwagę kibiców w całych Niemczech i w całej Europie. Bayern Monachium podejmuje Borussię Dortmund.

Der Klassiker to najczęściej zacięte starcie, w którym gwiazdy obydwu zespołów walczą o każdą piłkę. Dziś jednak jest zupełnie inaczej. Bawarczycy już w pierwszych 45 minutach wypracowali sobie ogromną przewagę.

Prowadzenie 4-0 do przerwy, z tak mocnym rywalem, pokazuje tylko, jak silną drużyną jest Bayern Monachium. Bez wątpienia gromny wpływ na siłę ofensywy ekipy z Monachium ma nasz rodak – Robert Lewandowski.

Dziś „Lewy” strzelił bramkę (na 2-0), którą zapamiętamy na długo. Gwiazdor Bayernu i reprezentacji Polski wykorzystał prosty błąd rywali. Przejął piłkę kilkanaście metrów przed polem karnym, przerzucił ją nad bramkarzem i…

To po prostu trzeba zobaczyć.

Nie dość, że Robert Lewandowski ze stoickim spokojem przerzucił futbolówkę nad interweniującym bramkarzem, to jeszcze skierował ją do bramki w ekwilibrystyczny sposób. To wymagało nie lada odwagi i umiejętności. Niemieccy kibice oszaleli z radości.