Po czym rozpoznać, że partner zdradza? To pytanie zadają sobie miliony, jeśli nie miliardy kobiet i mężczyzn będących w stałych związkach. W dobie internetu i SMS-ów niewiernym partnerom jest o wiele łatwiej.

Osoby zdradzające są w stanie doskonale się maskować. Po dłuższym okresie trwania takiego procederu potrafią dosłownie kłamać w żywe oczy, bez drgnięcia powieką.

Są jednak konsekwencje, których czasami nie da się przezwyciężyć. Psycholodzy już dawno zajęli się tematem zdrady. Wyniki ich badań często są zaskakujące, bo okazuje się, że zachowania pozornie z nią niezwiązane, mogą demaskować niewierne osoby.

Zdrada. Po czym rozpoznać, że partner zdradza? 

Oczywiście najbardziej popularnym objawem jest „plątanie się w zeznaniach” strony zdradzającej, gdy zdradzana drąży jakiś temat.

Ujawniono, ile Polacy zarabiają w Holandii. Dramat

Jednakże w naszej galerii, którą przedstawiamy poniżej, znajdą się zgoła mniej banalne oznaki. Takie, które z niemal stuprocentową pewnością wskazują na nieszczerość partnera.

Po czym rozpoznać, że partner zdradza?

#1 Zablokowany dostęp do telefonu / komputera

Obraz 1 z 5

Partner jak oka w głowie strzeże przed Tobą swoich urządzeń, a - co za tym idzie - treści konwersacji i historii rozmów? To zły znak i niemal na pewno coś ukrywa. Choć inwigilacja partnera to najgorsze, czego można się dopuścić, to jeżeli druga połówka przesadza z "prewencją", masz powody do niepokoju.

OTOPRESS.pl