Tesco wprowadza rewolucyjną usługę. Koniec z chodzeniem po sklepie

0
Tesco

Często najwięcej czasu podczas zakupów zabiera nam nie dobór produktów, a przechadzanie się między regałami. Szczególnie w dużych sklepach, takich jak Tesco, Lidl czy Biedronka potrafimy spędzić – na przykład w okresie przedświątecznym – nawet kilka godzin.

Trwa walka zachodnich gigantów o polskiego klienta. Kupujemy dużo, często, ale też jesteśmy coraz bardziej wymagającymi konsumentami. Stąd właściciele największych sieci starają się wychodzić naprzeciw naszym oczekiwaniom.

I robią to w coraz bardziej kreatywny sposób. Postępująca cyfryzacja bardzo im w tym pomaga. Co tym razem przygotowały dla nas tęgie umysły z wielkich sieci?

Tesco ułatwi życie. Nowa usługa będzie hitem?

Sieć Tesco dała się wyprzedzić popularnym dyskontom. Prym na rynku ciągle wiedzie Biedronka, tuż za nią plasuje się Lidl. Brytyjczycy nie składają jednak broni. Choć pojawiały się głosy o stopniowym wycofywaniu sieci z polskiego podwórka, to działania samych zainteresowanych na naszym rynku zwiastują coś zupełnie odwrotnego.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Oburzające. Biedronka okłamała Polaków?

ZOBACZ:
To trzeba zobaczyć. Właściciel sieci Biedronka szczerze o Polakach

Tesco wprowadziło bowiem usługę, której nie ma nawet Biedronka, będąca hegemonem na rynku polskim. Jak dumnie przekazuje sieć, teraz możesz zlecić pracownikowi sklepu skompletowanie Twoich zakupów, np. z poziomu smartfona, i podjechać po nie w wolnej chwili.

Pracownik Tesco może nawet zapakować zakupy do Twojego samochodu. W taki sposób zaoszczędzisz mnóstwo czasu… i nerwów. Bo któż lubi wyczekiwać w kolejkach do kas taśmowych czy samoobsługowych. Ta usługa bez wątpienia ułatwia życie!

Już wcześniej na stronie Tesco mogliśmy zamówić zakupy z dostawą do domu. Jednak paradoksalnie opcja ta miała swoje minusy. Po pierwsze trzeba było być w domu o wybranej godzinie, a po drugie często najbliższe godziny, a nawet dni dostawy, były niedostępne ze względu na ogromną liczbę zamówień.

  1. Rakotwórczy produkt w Lidlu i Biedronce? Media alarmują
  2. Biedronka, Lidl, Tesco? Tutaj PRZEPŁACISZ. Wiemy, gdzie jest najtaniej!
  3. Tanie produkty wielkich sieci znikną ze sklepów! Morawiecki stracił cierpliwość