Tego kibice się nie spodziewali. Peszko zaśpiewał… na scenie [WIDEO]

Fot. Twitter/Mateusz Miga

Sławomir Peszko to jeden z najbardziej kontrowersyjnych zawodników w polskiej piłce. Piłkarz, który niedawno przeniósł się z Lechii Gdańsk do Wisły Kraków, sprawił nie lada niespodziankę. Popularny „Peszkin” wystąpił bowiem na scenie.

Przed rozpoczęciem rundy wiosennej w polskiej ekstraklasie Sławomir Peszko przeniósł się z Lechii Gdańsk do Wisły Kraków. Zawodnik został wypożyczony do końca sezonu trochę na zasadzie pomocy klubowi ze stolicy Małopolski. Wisła Kraków znajdowała się bowiem w fatalnej sytuacji i miała problem ze skompletowaniem składu.

Kibice Wisły nie byli do końca zadowoleni z faktu pozyskania „Peszkina”. Skrzydłowy, który jeszcze do niedawna występował w reprezentacji Polski, ma bowiem swoje „za uszami”. Piłkarzowi zarzuca się zbytnie imprezowanie oraz brak panowania nad swoimi emocjami, przez co często dochodzi do kontrowersyjnych sytuacji na boisku.

Po transferze okazało się jednak, że Sławomir Peszko całkiem dobrze sobie radzi. Niedawno były gracz Lechii Gdańsk strzelił nawet gola. Udało mu się pokonać bramkarza Legii Warszawa, Radosław Cierzniaka, a w efekcie jego klub pokonał „Wojskowych” aż 4-0!

Tego kibice się nie spodziewali. Sławomir Peszko na scenie!

Ostatnio Peszko pokazał się również ze swojej zabawowej strony. Zawodnik pojawił się bowiem na organizowanym w Hali Wisły koncercie pt. „Gwiazdy dla Białej Gwiazdy”. Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na wybudowanie boiska dla Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków.

Podczas wydarzenia Sławomir Peszko pojawił się… na scenie. „Peszkin” wszedł w interakcję z kibicami intonując doping. Piłkarz wziął w rękę mikrofon i odśpiewał najpopularniejszą przyśpiewkę kibiców klubu ze stolicy Małopolski. „Jazda, jazda, jazda!” – krzyknął były reprezentant Polski. „Biała Gwiazda!” – odpowiedzieli kibice zgromadzeni na koncercie.

DZISIAJ GRZEJE:
Przełom ws. strajku nauczycieli? Szydło przekazała ważną informację

Całe zdarzenie zostało uwiecznione przez dziennikarza Mateusza Migę, który umieścił filmik na Twitterze. „Sławomir” – podpisał nagranie Miga.

Sławomir Peszko rozegrał dotąd w zespole „Białej Gwiazdy” osiem spotkań. W tym czasie „Peszkin” zdobył jednego gola. Udało mu się też zanotować trzy asysty. Kluczowe podanie zawodnik zaliczył w meczach z Koroną Kielce, Cracovią oraz Zagłębiem Sosnowiec.