Tragedia. Nauczyciele przerwali strajk, nie żyje uczennica

0
strajk przerwany
strajk przerwany

Tragedia w obliczu oświatowego chaosu. Nauczyciele jednej z placówek podjęli decyzję o przerwaniu strajku. Nie żyje uczennica. To najgorsza wiadomość, jaką mogliśmy dziś otrzymać.

To wielka tragedia. Nie żyje uczennica 8 klasy Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Końskowoli. Nauczyciele tej placówki przerwali strajk i wrócili do pracy. Ta informacja wstrząsnęła całym środowiskiem.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tak Sławomir Broniarz skomentował udane egzaminy

O tragedii tej informuje portal pulawy.naszemiasto.pl. Dziewczynka zmarła wczoraj po południu kiedy przebywała poza domem.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Przełomowe słowa Macierewicza. Koniec śledztwa ws. Smoleńska?

Stało się to na tydzień przed egzaminem ósmoklasistów do którego miała przystąpić razem z rówieśnikami. Z ustaleń portalu wynika, że dziewczynka miała wadę serca i oczekiwała na przeszczep.

Na informację o śmierci uczennicy Związek Nauczycielstwa Polskiego Oddział w Puławach zareagował decyzją o zawieszeniu strajku. Nauczyciele wrócili dziś do prowadzenia zajęć. Oznacza to, że bez przeszkód zostaną zorganizowane egzaminy. Czy nauczyciele powrócą do strajku? Puławski oddział ZNP pozostawia tę decyzję w kwestii samych zainteresowanych.

Dyrektor szkoły Beata Antolak stwierdziła, że dzięki takiemu gestowi solidarności ze strony nauczycieli, wszystkim będzie łatwiej przetrwać ten trudny okres.

ZOBACZ RÓWNIEŻ NA OTOPRESS:

ZOBACZ:
Strajk nauczycieli. Złe wieści sprzed chwili! Rząd przedstawił stanowisko
ZOBACZ:
Ukraińcy boją się przyjeżdżać do Polski. Powód jest szokujący
ZOBACZ:
Warto wiedzieć! Oto 5 oznak, że Twój partner Cię zdradza
ZOBACZ:
Będzie się działo. Cejrowski powiedział, kim są ludzie z ZNP