Skandaliczna decyzja sądu! Rafalala zwolniony, powód zwala z nóg

0
Rafalala
Rafalala

Jak informowaliśmy wczoraj, transwestyta-celebryta Rafalala dopuścił się napaści w Sopocie. Przerażony mężczyzna, który został napadnięty i okradziony, z trudem uciekł i powiadomił policję.

Wymiar sprawiedliwości już kilkakrotnie pobłażał znanemu transwestycie, lecz tym razem sprawy zaszły za daleko. Tak się przynajmniej wydawało, bo jeszcze wczoraj w sprawie Rafalali głos zabrał nawet wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki

Być może nie wszyscy wiedzą, kim jest Rafalala i w jaki sposób zasłynął w naszym kraju. Jak to się stało, że dziś jest gwiazdą mediów plotkarskich? Spieszymy wyjaśnić.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Nauczyciele nie wystawią uczniom ocen? Zaskakujące słowa (WIDEO)

W 2014 roku Rafalala udostępnił nagranie, na którym widać, jak popycha i policzkuje mężczyznę. Według relacji transwestyty, nazwał on go „tym czymś” i odmówił wynajęcia mieszkania, na co umówili się przez telefon. Cztery lata temu Rafalala zaatakował na wizji polityka Artura Zawiszę. Z kolei w kwietniu ubiegłego roku znęcał się psychicznie i fizycznie nad kilkunastoletnią dziewczynką na przystanku autobusowym i oblał ją kawą. Całe zdarzenie uwiecznił, ponadto… zamieścił w Internecie.

ZOBACZ:
Patryk Jaki: żarty się kończą. Błyskawiczna decyzja ws. Rafalali

Z kolei we wtorek „show” dał w Sopocie. Został zatrzymany za rozbój połączony z groźbą użycia broni. Miał razem z inną osobą kopać i okraść mężczyznę. Zabrał mężczyźnie portfel, w którym znajdowało się kilkaset złotych. Internauci mieli nadzieję, że tym razem nie pozostanie bezkarny. Nic bardziej mylnego.

Sąd odrzucił bowiem prokuratorski wniosek o areszt wobec transseksualisty. Jak informuje „Magazyn śledczy Anity Gargas”, sędzia Grzegorz Danilewicz uznał, że Rafalala „jest w trakcie kuracji farmakologicznej i pobyt w areszcie może źle wpłynąć na jego psychikę”.

Powód podany przez sąd może szokować. Zwłaszcza gdy zwrócić uwagę na fakt, że przecież Rafalala uwielbia znęcać się fizycznie i właśnie psychicznie nad swoimi ofiarami. Tymczasem sąd po raz kolejny stawia poprawność polityczną ponad sprawiedliwością.

OTOPRESS
Ten materiał to wynik pracy zespołowej. Lista autorów portalu: tutaj Znalazłeś/aś w naszym materiale błąd lub niedopatrzenie? Napisz do nas: [email protected]