Anna zmarła w trakcie seksu. Policja aresztowała jej chłopaka

0
Anna zmarła podczas seksu
Anna zmarła podczas seksu

Media podały właśnie informacje o bardzo nietypowej sytuacji. Miała ona na tyle przerażający koniec, że zapewne nikt z nas nie chciałby przeżyć czegoś podobnego. 22-letnia Anna zmarła podczas seksu, później policja aresztowała jej chłopaka.

To jeden z najbardziej nietypowych newsów, jakie w ostatnich tygodniach pojawiły się w dużych mediach. W Polsce o sytuacji informuje między innymi „Fakt” i onet.pl. Historia Anny i jej chłopaka stanowi medialną sensację, ale i morał.

Wszystko wskazuje bowiem na to, że do tragedii doszło, bo… ktoś zdecydowanie zagalopował się podczas łóżkowych zabaw. Zdarzenie miało miejsce w hotelu, zatem było praktycznie niemożliwe, gdy nikt się o nim nie dowiedział, a sprawa nie trafiła do mediów.

Przerażający finał. Anna zmarła podczas seksu

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Jak to możliwe?! Ogromna kwota na koncie ZNP po 24 godzinach zbiórki na nauczycieli

Przerażającego odkrycia dokonali pracownicy hotelu Locarno w Szwajcarii. 22-letnia Brytyjka Anna Florence Reed została znaleziona martwa w pokoju. Śledczy szybko namierzyli jej chłopaka Marcka Schatzle. Przedstawili ponadto prawdopodobną wersję zdarzeń. Anna najprawdopodobniej zmarła podczas seksu. Jak to się stało?

ZOBACZ:
Warto wiedzieć! Oto 5 oznak, że Twój partner Cię zdradza

Według ustaleń policji 22-latka zmarła podczas seksu ze swoim chłopakiem Marckiem Schatzle. Mężczyzna został aresztowany i oskarżony o zabójstwo.

Ciało Anny nosiło ślady duszenia, a także otarcia, nacięcia i drobne złamania. Gdy je znaleziono, około godz. 7 rano, leżało w łazience pokoju hotelowego. Wstępnie ustalono, że zabójstwo było efektem wcześniejszej kłótni pary. Świadkowie mieli słyszeć ich sprzeczkę w pokoju hotelowym. Jednakże partner Anny zeznał inaczej. Marc Schatzle przyznał, że Anna zmarła podczas seksu z elementami BDSM.

Kim była? 22-latka pochodziła z bardzo zamożnej rodziny, jej dziadkowie mają dom w Monako, ojciec jest właścicielem stadniny koni. Anna wychowała się w Harrogate w Yorkshire i chodziła do prywatnej szkoły z czesnym wynoszącym 14 tys. funtów (w przeliczeniu 68 tys. zł). Z informacji zawartych na profilach w mediach społecznościowych wynika, że ostatnio mieszkała w Berlinie.

źródło: fakt.pl

OTOPRESS
Ten materiał to wynik pracy zespołowej. Lista autorów portalu: tutaj Znalazłeś/aś w naszym materiale błąd lub niedopatrzenie? Napisz do nas: [email protected]