Jak wyglądał Rafalala przed „przemianą”. Mamy autentyczne zdjęcie Rafała Z.

Rafalala przed przemianą - jak wyglądał?
Rafalala przed przemianą - jak wyglądał?

W ostatnich dniach znów jest głośno o jednym z najbardziej znanych transwestytów w kraju. Rafalala, bo taki ma pseudonim w sieci, jeszcze kilka lat temu wyglądał jak normalny mężczyzna. Chcecie zobaczyć Rafała Z. przed przemianą? Mamy zdjęcie, które sam udostępnił.

Popularność w sieci Rafał Z., szerzej znany jako Rafalala, zdobywał od 2014 roku, głównie poprzez agresję, którą się chwalił. Najczęściej publikując filmiki, na których znęca się psychicznie i fizycznie nad ludźmi, mających wcześniej wykazywać się nietolerancją.

Jednakże każdy tego typu materiał zaczynał się nie w momencie, gdy strona atakowana dokonuje prowokacji, a dopiero gdy Rafalala używa siły i każe przeprosić. W telegraficznym skrócie przedstawimy historię najgłośniejszych tego typu spraw.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Anna zmarła w trakcie seksu. Policja aresztowała jej chłopaka

W 2014 roku Rafalala udostępnił nagranie, na którym widać jak popycha i policzkuje mężczyznę. Według relacji transwestyty, nazwał on go „tym czymś” i odmówił wynajęcia mieszkania, na co umówili się przez telefon. Cztery lata temu Rafalala zaatakował na wizji polityka Artura Zawiszę. Z kolei w kwietniu ubiegłego roku znęcał się psychicznie i fizycznie nad kilkunastoletnią dziewczynką na przystanku autobusowym i oblał ją kawą. Całe zdarzenie uwiecznił, ponadto… zamieścił w Internecie.

Chwalenie się tego typu wyczynami to standardowe modus operandi Rafalali. Media lewicowo-liberalne rzadko potępiają jednak to, co robi i czym się chwali. Ochoczo publikują za to argumenty, którymi agresję transwestyty można by usprawiedliwiać.

Rafalala przed przemianą – autentyczne zdjęcie

Nie ma wątpliwości, że Rafalala – obok Anny Grodzkiej – to najbardziej kontrowersyjna osoba ze środowiska LGBT+ w naszym kraju. Właśnie zachowania opisywane powyżej sprawiają, że większość społeczeństwa nie przepada za tym człowiekiem. Jednakże każdy głos krytyki od razu zakrzykuje posądzeniami o nietolerancję.

Wszyscy znamy tę osobę taką, jaką jest obecnie, czyli jako „kobietę”. Ale jak Rafalala wyglądał przed przemianą? Zdjęcie po lewej jest unikatowe. Zostało zamieszczone w internecie przez samego bohatera tego artykułu.

źródło: party.pl