Polski dziennikarz odwiedził Ronaldinho. Doznał szoku już na wejściu

Michał Pol odwiedził Ronaldinho
Michał Pol odwiedził Ronaldinho

Polski dziennikarz doznał realnego szoku już na wejściu do domu Ronaldinho. Michał Pol z „Przeglądu Sportowego” przebywa obecne w Rio de Janeiro, gdzie przygląda się powstawaniu reklamy piwa Warka, w której brazylijski gwiazdor weźmie udział.

Nie trzeba interesować się piłką nożną, by wiedzieć, kim jest Ronaldinho. Ten człowiek to marka sama w sobie. W pierwszej dekadzie lat dwutysięcznych podbijał serca kibiców na całym świecie. Również w naszym kraju znali go dosłownie wszyscy. I zapewne wielu pragnęło go spotkać. Dziś taką okazję miał Michał Pol, dziennikarz „Przeglądu Sportowego”.

W szczycie swej chwały Ronaldinho reprezentował barwy FC Barcelony. Jego niesamowite wyczyny na boisku obiegały media na całej kuli ziemskiej. Ponadto Brazylijczyk promował mnóstwo produktów. Polakom mogła zapaść w pamięć np. reklama Pepsi.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Anna zmarła w trakcie seksu. Policja aresztowała jej chłopaka

Najprawdopodobniej już wkrótce popularność brazylijskiego piłkarza w naszym kraju znów osiągnie szczyt. Bierze on bowiem udział w kampanii reklamowej piwa Warka. Mówił o tym w swoim vlogu Michał Pol, który dziś zawitał w miejscu zamieszkania Ronaldinho.

DZISIAJ GRZEJE:
Koszmarna wpadka Tomasza Lisa! Kiedy usunie to z sieci?

Podekscytowany dziennikarz już przed wylotem za ocean zapowiedział, że przy okazji kampanii, będzie mu dane przeprowadzić wywiad z piłkarzem. I faktycznie, zdołał się z nim zobaczyć. Jednak już na wejściu do umówionego miejsca Pol doznał małego szoku.

„Po raz pierwszy idąc do kogoś do domu musiałem na wejściu pokazać paszport. Na szczęście wiza nie była konieczna” – przekazał na Facebooku Michał Pol. I zamieścił zdjęcie stróża, który spisuje jego dane, zanim zezwoli mu na wejście do kompleksu zamieszkiwanego przez Ronaldinho.

Po raz pierwszy idąc do kogoś do domu musiałem na wejściu pokazać paszport. Na szczęście wiza nie była konieczna 😅 #PlanetaWarka #ronaldinho #riodejaneiro #brasil

Opublikowany przez Polsport – Michał Pol Piątek, 12 kwietnia 2019

Wywiad z Brazylijczykiem zapewne już wkrótce pojawi się na kanale Polsport – Michał Pol. To prywatny kanał Michała Pola, na którym zamieszcza vlogi i wywiady. Tematyka kanału jest stricte piłkarska, a sam Pol to prawdziwy pasjonat piłki kopanej.

źródło: własne, Facebook