Boczek z Kiepskich schudł. Gnatowski jest nie do poznania (WIDEO)

Dariusz Gnatowski, Boczek z Kiepskich
Dariusz Gnatowski, Boczek z Kiepskich

Dariusz Gnatowski to bardzo doświadczony aktor. Jednakże kojarzony niemal wyłącznie z roli Boczka w serialu „Świat według Kiepskich” na antenie telewizji Polsat. Choć w serialu jego życie zbytnio się nie zmienia, to w życiu prywatnym aktor nie ma łatwo.

Główną cechą tak postaci Boczka z Kiepskich, jak i samego Gnatowskiego, od zawsze była otyłość. Sąsiad rodziny Kiepskich jest tęgi, co często jest mu wytykane tak przez Ferdka (Andrzej Grabowski), jak i przez Mariana Paździocha (Ryszard Kotys).

Boczek to postać przaśna, raczej pozytywna. I właśnie w taki sposób postrzegany jest Dariusz Gnatowski. Zapewne wielu z nas widząc go słyszy w głowie legendarne wiązanki, które Ferdynand Kiepski puszczał w kierunku uciążliwego sąsiada.

Jednakże ostatnie perypetie w życiu Gnatowskiego raczej nikogo nie ucieszą. Aktor zapadł bowiem na chorobę, która – dosłownie – mogła pozbawić go życia. Złośliwa cukrzyca sprawiła, że musi bardzo się pilnować, regularnie uprawiać aktywność fizyczną, a także dwa razy dziennie mierzyć sobie poziom cukru.

ZOBACZ:
Świat Według Kiepskich: jest decyzja Polsatu ws. dalszej emisji serialu!

Wcześniej Dariusz Gnatowski pozwalał sobie na naprawdę wiele. Co – jakkolwiek to zabrzmi – było widać. Jednakże rygor narzucony przez lekarzy sprawił, że aktor wyraźnie schudł. Ostatnio subtelna różnica jest widoczna gołym okiem.

Aktor musiał zrezygnować z produktów tłustych i węglowodanów, w czym pomocna była jego żona, która jest weganką. A weganie wiedzą, jak się zdrowo odżywiać. Nowa dieta i spacery z kijkami poskutkowały, a aktor pozbył się do tej pory 25 kilogramów!

ZOBACZ:
Warto wiedzieć! Oto 5 oznak, że Twój partner Cię zdradza

Tak Dariusz Gnatowski wyglądał kiedyś:

A tak wygląda obecnie:

Boczek – mistrz ciętej riposty

Pół czlowiek, pół litra

Posted by Świat według Kiepskich on Wednesday, 17 April 2019

źródło: Polsat