Powstał reportaż o śmierci Leppera. Padają nazwiska! (ZOBACZ CAŁOŚĆ)

Andrzej Lepper nie żyje od 2011 roku
Andrzej Lepper nie żyje od 2011 roku

To najbardziej tajemnicza – tuż obok katastrofy smoleńskiej – sprawa w najnowszej historii naszego kraju. Czy Andrzej Lepper faktycznie odebrał sobie życie? A może ktoś „pomógł mu” odejść z tego świata? To pytanie wielu z nas zadaje sobie od 2011 roku. Jeden z najnowszych reportaży o śmierci lidera Samoobrony przygotowała Telewizja Republika.

5 sierpnia 2011 Andrzej Lepper został znaleziony martwy w biurze Samoobrony w Warszawie. Jak ustalono w toku szybko zakończonego postępowania prokuratorskiego, znany polityk popełnił samobójstwo poprzez powieszenie się.

Śledztwo ujawniło, że Lepper miał cierpieć na depresję wywołaną postępowaniami karnymi, upadkiem politycznym, wielotysięcznym zadłużeniem i bankructwem finansowym partii. Jednakże po jego śmierci pojawiły się również alternatywne teorie, według których polityk miał zostać zamordowany.

Prezentował je m.in. dziennikarz Wojciech Sumliński, powołując się głównie na funkcjonariusza Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego Tomasza Budzyńskiego i wskazując, że motywem miały być kompromitujące polityków informacje, w których posiadanie miał wejść Andrzej Lepper.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Macierewicz przerwał milczenie. Zwrócił się bezpośrednio do dwóch osób!

Andrzej Lepper – dlaczego zginął? Telewizja Republika, reportaż

Taka teza była początkowo wyśmiewana. Jednak po latach coraz większa rzesza polityków i dziennikarzy nabiera odwagi, by mówić wprost o tym, jaka mogła być prawdziwa wersja zdarzeń. Telewizja Republika zebrała wszystkie kluczowe fakty, co zaowocowało niezwykle ciekawym materiałem.

Reportaż znalazł się w serwisie YouTube w dwóch częściach. Dowiadujemy się z niego m.in., w jaki sposób Andrzej Lepper wszedł w posiadanie bardzo pilnie strzeżonych dokumentów. To właśnie nimi posługiwał się w Sejmie podczas legendarnego już przemówienia. Usłyszeliśmy wówczas o szokujących sprawach – takich jak łapówki, które mieli brać czołowi politycy, a także o ich kontaktach z obcymi wywiadami.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 10 rzeczy, które wszyscy robimy, kiedy nikt nie patrzy (ZOBACZ)

Poniższy reportaż ukazuje wiele szokujących faktów. Pozwala ponadto poznać odpowiedzi na wiele nurtujących nas pytań. Wszystko wskazuje na to, że śmiertelnym błędem Leppera było podjęcie bardzo niebezpiecznej gry z służbami specjalnymi i elitą polityczną III RP.

Zapraszamy do obejrzenia reportażu „GRY TAJNYCH SŁUŻB„.

  1. Boczek z Kiepskich schudł. Gnatowski jest nie do poznania (WIDEO)
  2. Donald Tusk dokonał „samozaorania”. Co za wtopa na Twitterze
  3. Wściekli będą nawet nauczyciele. Broniarz właśnie ogłosił decyzję
  4. Ujawniono to po latach. Andrzej Lepper zostawił list napisany 2 lata wcześniej