Sławomir wyśmiał Kubę Wojewódzkiego. Zadał mu jedno pytanie

Sławomir oraz Kuba Wojewódzki to jedne z najpopularniejszych postaci polskiego showbiznesu. Obaj są bardzo aktywni za pośrednictwem mediów społecznościowych. Ten pierwszy postanowił dogryźć gwiazdorowi TVN właśnie w sieci.

Kuba Wojewódzki to jedna z największych gwiazd telewizji TVN. Showman od wielu lat prowadzi program „Kuba Wojewódzki” na antenie tej stacji. Na swoją kanapę zaprasza gości z wielu dziedzin życie. Gościli u niego m.in. politycy, sportowcy, muzyki, aktorzy, a nawet YouTuberzy.

Wojewódzki prowadzi aktywną działalność w mediach społecznościowych. Publikuje tam swoje przemyślenia na temat bieżących wydarzeń, a także zupełnie luźne wpisy oraz zdjęcia. Ostatnio celebryta postanowił pokazać, jak wygląda zaraz po przebudzeniu i wstaniu z łóżka.

Kuba Wojewódzki wstawił zdjęcie. Odpowiedział mu Sławomir

Kuba Wojewódzki opublikował na Instagramie nietypowe zdjęcie. Pokazał na nim bowiem, jak wygląda zaraz po przebudzeniu oraz wstaniu z łóżka. Celebryta oraz gwiazdor telewizji TVN wyjaśnił, iż na swojej twarzy nie ma makijażu, który jest niezbędny przy produkcjach telewizyjnych. Dodał też, że nie nałożył na fotografię żadnego z filtrów, które oferuje serwis społecznościowy należący do Marka Zuckerberga. Uwagę zwraca również fakt, iż na nosie Wojewódzkiego nie znajdują się okulary, które są przecież jego nieodłącznym atrybutem.

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Wielu internautów komentowało wygląda Wojewódzkiego. Niektórzy z nich twierdzili, że celebryta jak na faceta po pięćdziesiątce prezentuje się całkiem nieźle. Inni uważali z kolei, że na twarzy gwiazdor wyraźnie odcisnęło się piętno upływającego czasu.

Co ciekawe, fotografię, którą w sieci zamieścił Wojewódzki, skomentował też znany wokalista Sławomir. Gwiazdor muzyki, która określana jest mianem „rock-polo”, wbił delikatną szpileczkę dziennikarzowi. Zadał mu bowiem jedno, aczkolwiek bardzo uszczypliwe pytanie.

ZOBACZ:  Kiepscy to serial dla idiotów? Andrzej Grabowski odpowiedział szczerze

„Cześć tu Sławomir. Pite było?” – zapytał autor hitu pod tytułem „Miłość w Zakopanem”.

Wojewódzki nie odpowiedział Sławomirowi. Jego komentarz ochoczo komentowali za to internauci, którzy gratulowali muzykowi niezłego żartu.

Zdjęcie, o którym mowa publikujemy poniżej. Dajcie znać, co wy o nim sądzicie.