Big Brother: Widzowie oburzeni nowym uczestnikiem. „To złamanie zasad!”

0

Big Brother znów wzbudza kontrowersje. W domu Wielkiego Brata pojawi się nowy mieszkaniec. Widzowie nie kryją oburzenia i zarzucają produkcji złamanie zasad programu.

Nowa edycja programu Big Brother zdążyła już wywołać wśród widzów spore kontrowersje. Wiele osób zarzuca producentom, że walcząc o oglądalność, naginają lub wręcz łamią zasady show.

Ostatni odcinek „Big Brothera” wywołał wśród widzów spore kontrowersje. Program opuścił Łukasz Darłak, który pojawił się wcześniej w kilku serialach paradokumentalnych w TVN. Prywatnie był związany z pisarzem Michałem Witkowskim. Producenci ogłosili również, że w domu Wielkiego Brata pojawi się nowy uczestnik.

Widzowie oburzeni nowym uczestnikiem programu Big Brother

Na początku odcinka prowadzący Bartek Jędrzejak zapowiedział „niezapowiedziany zwrot akcji”. Nie mogło więc się obyć bez wielkiej niespodzianki.

Okazało się, że eliminacja Łukasza wcale nie oznacza uszczuplenia liczby domowników. Szeregi uczestników zasilił bowiem Paweł – znany już widzom jako chłopak weganki Justyny. Od początku programu jest ona jedną z bardziej kontrowersyjnych osób w rezydencji.

– Poznaliśmy się z Justyną 3-4 lata temu. Zanim się zorientowaliśmy, byliśmy w sobie zakochani – powiedział pochodzący mężczyzna. Zaznaczył, że  do show dostał się z castingu.

Widzowie zwrócili uwagę na fakt, iż zgodnie z zasadami programu uczestnicy wyrazili zgodę na zamknięcie w domu Wielkiego Brata na 90 dni bez możliwości kontaktu z bliskimi. „To złamanie wcześniejszych zasad”, „Żenujące zachowanie produkcji”, „Inni uczestnicy też powinni się domagać obecności bliskich w programie” – komentowali widzowie.

ZOBACZ:
Doda ujawnia kulisy programu Mamy Cię! "Wszystko to było ustawione"

Jeszcze kilka dni temu Paweł twierdził, że wysłał Justynie foto-album z dedykacją, którego produkcja postanowiła nie przekazać adresatce. Wchodząc do programu, chłopak zmienił jednak swoją wersję wydarzeń, oświadczając, że co prawda nagrał dla ukochanej życzenia wielkanocne, ale postanowił nie przekazywać ich Justynie.