Smutne wieści dla fanów „Kiepskich”. To ostatnie chwile Ryszarda Kotysa

Polaków od lat zachwyca kultowa produkcja telewizji Polsat – sitcom „Świat według Kiepskich”. W główne postaci wcielają się tam Andrzej Grabowski (Ferdek), Ryszard Kotys (Paździoch), Marzena Kipiel-Sztuka (Halina) i Dariusz Gnatowski (Boczek).

Od 1999 roku „Kiepscy” nie mają sobie równych. Trudno będzie pobić osiągnięcia tego sitcomu nie tylko w kwestii liczby sezonów, ale i sympatii widzów. Kultowa produkcja cieszy się gronem setek tysięcy fanów, którzy od wielu lat oglądają Polsat często tylko ze względu na „Świat według Kiepskich”.

Sympatycy sitcomu zżyli się z postaciami, w które od lat wcielają się ci sami aktorzy. Jedną z najbardziej niezwykłych jest Marian Paździoch, którego gra Ryszard Kotys. Choć w scenariuszu jest to postać raczej negatywna, to u widzów budzi sympatię.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kiepscy to serial dla idiotów? Andrzej Grabowski odpowiedział szczerze

Szok! Skandaliczne pytanie do Roksany Węgiel od dziennikarki Onetu

Hejterzy w szoku. Roksana Węgiel pokazała, gdzie ma polityczne zaczepki!

Niestety, niemal pewne jest, że już wkrótce Ryszard Kotys zniknie z anteny telewizji Polsat. 87-letni aktor miał odejść z planu sitcomu „Świat według Kiepskich” już w ubiegłym roku, jednakże – mimo choroby – chciał nadal występować w kultowej produkcji. 20 marca tego roku aktor obchodził kolejne urodziny. Nieubłaganie zbliża się do 90-tki.

Ryszard Kotys odchodzi z sitcomu „Świat według Kiepskich”? To niemal pewne

Niestety, czasu nie da się oszukać. Według nieoficjalnych informacji seria, której emisja zakończy się tego lata, będzie ostatnią z udziałem 87-letniego Ryszarda Kotysa. Prawdopodobnie właśnie dlatego w najnowszych odcinkach pojawiła się postać Janusza Paździocha – syna Mariana. Wiele wskazuje na to, że wcielający się w jego rolę Sławomir Szczęśniak będzie miał za zadanie zapełnić lukę po postaci Mariana.

Szokujące słowa. Szef globalnego Tesco szczerze o Polakach

Jak informowaliśmy wiele miesięcy temu, Ryszard Kotys podupada na zdrowiu. Żona musiała nawet wynająć dla niego opiekunkę. Ma problemy z pamięcią, a nawet orientacją w terenie. Stąd oczywiste problemy z zapamiętywaniem tekstu czy podstawowych zadań na planie. Zresztą aktor sam o tym opowiadał.

„To prawda, gubię się dosłownie wszędzie. Na przykład wchodzę do jakiegoś mieszkania, a wychodząc nie mogę trafić we właściwe drzwi. Bardzo często gubię się też w obcym mieście. Idąc do kogoś, nie kieruję się na klatkę schodową, tylko na przykład do piwnicy. Wtedy jestem potwornie przerażony” – przyznał serialowy Paździoch już w lutym ubiegłego roku.

  1. Bardzo smutne wieści. Oto dlaczego „Pani Barbara” przestała nagrywać
  2. Fatalny stan Ryszarda Kotysa. Serialowy Paździoch potrzebuje teraz wsparcia
  3. Skandal w Big Brother! Hajlowanie, homofobia i hejt

POPULARNE NA OTOPRESS.PL: