Ile wzrostu ma Roksana Węgiel? Odpowiedź jest zaskakująca!

Ma zaledwie 14 lat, a już zna ją cała Polska. Jej utwory są ponadto znane – dzięki Eurowizji Junior – przez miliony osób poza naszym krajem. Roksana Węgiel dzięki hitowi „Anyone I Want To Be” przebojem wdarła się do show biznesu. Teraz jej fanów ciekawi wszystko, co związane z Roxie, nawet jej wzrost czy to gdzie mieszka Roksana Węgiel.

W ubiegłym roku Polacy nie kryli wzruszenia po zwycięstwie Roksany Węgiel w Eurowizji. Młoda Polka nie miała sobie równych, gdyż jej hit „Anyone I Want To Be” – podobnie jak słuchaczy w kraju – zachwycił międzynarodowe jury oraz widzów spoza Polski.

Roksana Emilia Węgiel (urodzona 11 stycznia 2005 w Jaśle) – polska piosenkarka, zwyciężczyni pierwszej polskiej edycji The Voice Kids (2018) oraz 16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci (2018).

POPULARNE  Roksana Węgiel będzie załamana. Te słowa poszły na żywo

W zaledwie rok Roxie zyskała sławę absolutną. Jest postacią tak znaną, że nawet zamieszczenie w sieci zdjęcia z parą prezydencką wzbudziło ogromne emocje wśród setek tysięcy jej fanów. Zainteresowanie osobą młodej artystki z Jasła rośnie z dnia na dzień.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Korwin-Piotrowska ukrywała to przez lata. Media ujawniły wstydliwy sekret

Wiemy już, jak zyskała sławę, znamy też większość jej utworów. A ile mierzy jej wzrost? To zagadnienie, co widać w wyszukiwarkach, mocno nurtuje wiele osób. Roksana Węgiel – choć w telewizji tego nie widać – jest dość niska. Szczególnie fani, którzy mieli przyjemność spotkać młodą gwiazdę na żywo, przyznają że nie spodziewali się, iż 14-letnia wokalistka jest tak filigranowa.

POPULARNE  Korwin-Piotrowska ukrywała to przez lata. Media ujawniły wstydliwy sekret

Roksana Węgiel wzrost, wzrost Roxie Węgiel

Wzrost Roksany Węgiel może zaskakiwać. Okazuje się bowiem, że wschodząca gwiazda polskiej muzyki mierzy obecnie zaledwie 150 cm. Większość osób postronnych przyznaje, że na nagraniach wydaje się znacznie wyższa. Prawdopodobnie takie złudzenie wynika z faktu, iż Roxie jest przy tym bardzo szczupła.

POPULARNE  Warto wiedzieć! Oto 5 oznak, że Twój partner Cię zdradza

Szczególnie filigranowość piosenkarki była widoczna, gdy na scenie The Voice Kids stanęła obok prowadzącego program Tomasza Kammela. Warto jednak zaznaczyć, że informacje o jej wzroście będą się jeszcze aktualizować. 14-letnia wokalistka zapewne przybierze jeszcze co najmniej kilka centymetrów.

  1. Paździoch odejdzie z „Kiepskich”? Wiemy, kto zastąpi Ryszarda Kotysa
  2. Hejterzy w szoku. Roksana Węgiel pokazała, gdzie ma polityczne zaczepki
  3. Ukraina nie dojedzie na Eurowizję. Wszystko przez politykę

źródło: własne, wiki

POPULARNE NA OTOPRESS.PL: