Wpadka Roksany Węgiel na scenie. Roxie tłumaczy, co się stało

0
Roksana Węgiel, Roxie
Roksana Węgiel, Roxie

Znana i lubiana, kojarzona wyłącznie z sukcesami. Roksana Węgiel, popularna także jako Roxie, to 14-letnia wschodząca gwiazda polskiej muzyki. Choć opanowana i utalentowana, nie ustrzegła się wpadek. Teraz musi uważać szczególnie, gdyż skupiona jest na niej uwaga milionów fanów oraz obserwatorów show-biznesu.

Roksana Emilia Węgiel (urodzona 11 stycznia 2005 w Jaśle) – polska piosenkarka, zwyciężczyni pierwszej polskiej edycji The Voice Kids (2018) oraz 16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci (2018).

Gdy w ubiegłym roku Roksana Węgiel triumfowała w Eurowizji Junior, wszyscy byliśmy bardzo dumni. Hit „Anyone I Want To Be” zachwycił nie tylko słuchaczy w kraju, ale i międzynarodowe jury oraz widzów. Na YouTubie flagowy utwór Roxie natychmiast zaczął wykręcać milionowe wyniki.

ZOBACZ:
Roksana Węgiel będzie załamana. Te słowa poszły na żywo

Niezwykłość młodej artystki wynika nie tylko z głosu i skromności, którą emanuje. Również minimalna liczba wpadek podczas koncertów czy wywiadów zdumiewa. Zwłaszcza, że – jak zaznaczamy wyżej – wokalistka ma zaledwie 14 lat.

Wpadki jednak się popularnej Roxie zdarzały. Na szczęście nie podczas Eurowizji czy występów w The Voice Kids. W opublikowanej dziś rozmowie z portalem Party.pl młoda gwiazda opowiedziała o swoich najgorszych wpadkach na scenie.

Wpadki Roxie. Tak Roksana Węgiel wspomina sceniczne potknięcia

Dziennikarka „Party” zapytała Roksanę Węgiel, jakie najgorsze wpadki przydarzyły się jej na scenie oraz czy je pamięta. – Tak, pamiętam. Pewnego razu jak wyjmowałam mikrofon ze statywu, to go sobie wyłączyłam przez przypadek. I tak śpiewam, śpiewam, aż nagle się zorientowałam, że coś jest nie tak – opowiada Roksana Węgiel.

Gwiazda szybko wybrnęła jednak z opresji. Jak mówi, po prostu włączyła mikrofon i śpiewała dalej. Natomiast kolejna wpadka, o której opowiada, była już znacznie poważniejsza. Okazuje się bowiem, że Roxie zdarzyło się… zapomnieć tekstu.

ZOBACZ:
Korwin-Piotrowska ukrywała to przez lata. Media ujawniły wstydliwy sekret

– Zdarzało się, że zapominałam tekstu. To było jeszcze przed „Voicem”. Pewnego razu śpiewałam mega emocjonalną piosenkę, nie pamiętam tytułu, ale tak bardzo się w nią wczułam, że zaśpiewałam jedną zwrotkę dwa razy. Chciałam śpiewać dalej, ale tam był już bridge (z ang. przejście) i coś się tam pogmatwało – wspomina Roksana Węgiel.

Triumfatorka The Voice Kids i Eurowizji Junior, pomimo młodego wieku, może pochwalić się naprawdę imponującym doświadczeniem. Na scenie pojawia się bowiem już od 5 lat. Zapewne spory bagaż doświadczeń ma wpływ na niemal bezbłędną prezencję, jaką dziś imponuje w publicznych wystąpieniach obiecująca piosenkarka.

  1. Hejterzy w szoku. Roksana Węgiel pokazała, gdzie ma polityczne zaczepki!
  2. Jak wygląda rodzinny dom Roksany Węgiel? Będziecie zaskoczeni!
  3. Oszalała? Nie uwierzysz, ile u Gessler kosztuje 6 pierogów