Gessler naprawdę to powiedziała. Teraz znienawidzi ją pół Polski

Znana w całym kraju Magda Gessler, prowadząca „Kuchenne Rewolucje” gwiazda TVN, zdobyła się na imponującą szczerość. Co prawda restauratorka słynie z kontrowersyjnych wypowiedzi, jednak tym razem zahaczyła o dość śliski temat.

Magda Gessler, właśc. Magdalena Daria Gessler, z domu Ikonowicz (urodzona 10 lipca 1953 w Komorowie) – polska restauratorka, malarka i osobowość telewizyjna, właścicielka oraz współwłaścicielka kilkunastu restauracji, pisarka i felietonistka.

Już od blisko dekady prowadzi w TVN kultowy program „Kuchenne Rewolucje”. Autorskie show restauratorki przyniosło sukces, jakiego prawdopodobnie nie spodziewało się nawet szefostwo TVN. Nie jest przenośnią, gdy mówi się, że Magda Gessler co tydzień przyciąga przed telewizory miliony widzów.

Oglądalność programu „Kuchenne Rewolucje” jest bowiem iście imponująca. Gwiazda TVN prowadzi go w taki sposób, że wieloletni widzowie z wypiekami na twarzy wyczekują kolejnych odcinków. Kluczem do sukcesu może być element zaskoczenia, gdyż nigdy nie wiadomo, co Magda Gessler „zmaluje” przy okazji kolejnej rewolucji.

Najnowszy sezon „Kuchennych rewolucji” Magdy Gessler po trzech odcinkach gromadzi 2,17 mln widzów, o 290 tys. osób mniej niż rok temu. Reality-show daje TVN drugie miejsce w rynku telewizyjnym w 4+ i pozycję niekwestionowanego lidera w 16-49 – podał w połowie marca serwis wirtualnemedia.pl.

Popularny jest jednak nie tylko program, ale i – a może przede wszystkim – jego autorka. Magda Gessler po godzinach bryluje w mediach społecznościowych. W ostatnich tygodniach jej profil na Facebooku zmienił się nie do poznania. Gwiazda TVN przeprowadza mnóstwo interakcji z fanami i zamieszcza często zaskakujące wpisy. To spora zmiana, gdyż wcześniej w tym serwisie Gessler publikowała bardzo rzadko.

[irp posts=”7918″ name=”Fani zmartwieni. Roksana Węgiel: nigdy tego nie zapomnę”]

Magda Gessler znów szokuje. Gwiazda TVN naraziła się fanom?

Jednakże nie tylko abstrakcyjne często wpisy sprawiają, że Magda Gessler jest szeroko cytowana, chwalona i ganiona. Zabiera bowiem głos w wielu tamatach, na które celebryci często wolą się nie wypowiadać. Jednym z głównych jest polityka.

Jakiś czas temu na Instagramie Magda Gessler pokazała swoje zdjęcie na tle sejmowej mównicy. Napisała, że reprezentuje „partię całuśną”, która „kocha wszystkich”. Okazuje się, że polityczny fotomontaż naprawdę świadczy o zainteresowaniu celebrytki polityką. Magda postanowiła zdradzić swoje poglądy.

[irp posts=”7888″ name=”Zuza Jabłońska nieuleczalnie chora. Wszystko opowiedziała w TVN”]

Jeden z dziennikarzy ośmielił się zapytać, jaką partię popiera gwiazda TVN. Magda Gessler swoją odpowiedzią zszokowała. „Mogę powiedzieć, że w zasadzie poglądy mam PiS-owskie” – powiedziała. Zmieszany dziennikarz nie do końca wiedział, jak zareagować.

[irp posts=”7873″ name=”Wpadka Roksany Węgiel na scenie. Roxie tłumaczy, co się stało”]

„Dziwi się pani? No, jak to, przecież tak, jak PiS jestem antyglobalistką, jestem prorodzinna, propolska, jestem za tym, żeby wszystkie firmy, w tym wielkie sklepy, które tu działają, płaciły podatki w Polsce. To chyba PiS-owska polityka?” – kontynuowała restauratorka.

Szybko jednak zrozumiała, że nie powinna mówić takich rzeczy będąc pracownikiem stacji TVN. Zaczęła zatem lekko wycofywać się z tej wypowiedzi. „Mówiłam o niektórych poglądach, które mnie łączą z ich koncepcją, nic więcej. Nie, nie jestem PiS-owska, jestem sprawiedliwa” – skwitowała.

[irp posts=”6116″ name=”Facebook szaleje! Miriam Shaded właśnie zamieściła odważne zdjęcie”]

Marcin Palion
Marcin Palion
Szeroka gama zainteresowań, działy: show-biznes, polityka, sport. Były redaktor naczelny OTOPRESS, jednocześnie prezes grupy OTO360. Napisz do autora: [email protected]

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

Mario Balotelli pokazał światu swoją narzeczoną. Jest szczęśliwy jak nigdy dotąd

Mario Balotelli - włoski piłkarz pokazał światu swoją piękną narzeczoną i przyznał, że nigdy dotąd nie był tak szczęśliwy. Jego wybranką jest popularna influencerka....

Sylwia Bomba z „Gogglebox” dzieli się swoim szczęściem z fanami. „Zostałam babcią”

Sylwia Bomba występuje w programie "Gogglebox. Przed telewizorem" od samego początku jego emisji. Widzowie uważnie śledzą jej poczynania w mediach społecznościowych, gdzie ta chętnie...

Mario Balotelli pokazał światu swoją narzeczoną. Jest szczęśliwy jak nigdy dotąd

Mario Balotelli - włoski piłkarz pokazał światu swoją piękną narzeczoną i przyznał, że nigdy dotąd nie był tak szczęśliwy. Jego wybranką jest popularna influencerka....

Sylwia Bomba z „Gogglebox” dzieli się swoim szczęściem z fanami. „Zostałam babcią”

Sylwia Bomba występuje w programie "Gogglebox. Przed telewizorem" od samego początku jego emisji. Widzowie uważnie śledzą jej poczynania w mediach społecznościowych, gdzie ta chętnie...

Włochy: wstrząsające doniesienia. Ktoś ukradł relikwie papieża św. Jana Pawła II

Nieznani sprawcy ukradli relikwie papieża św. Jana Pawła II z bazyliki w Spoleto. Miały zostać przekazane nowemu kościołowi. W 2016 roku kardynał Stanisław Dziwisz podarował...

Radosna nowina prosto z Pałacu Buckingham. Rodzina Królewska już dawno nie przekazała tak dobrych wieści

Rodzina Królewska od lat niezmiennie jest na językach całego świata. Wszyscy uważnie przyglądają się temu, jak żyją członkowie dynastii, którzy zresztą sami chętnie dostarczają...