Fani zmartwieni. Roksana Węgiel: nigdy tego nie zapomnę

Roxie Roksana Węgiel Instagram
Roxie Roksana Węgiel Instagram

Roksana Węgiel, Roxie. Tę młodą dziewczynę zna w Polsce już prawie każdy. A przecież od jej triumfu w The Voice Kids minął dopiero nieco ponad rok, z kolei Eurowizję Junior wygrała w listopadzie. Kariera wokalistki z Podkarpacia rozwija się w imponującym tempie. W serwisie Instagram obserwuje ją ponad 600 tys. osób. To właśnie tam dzieli się z fanami swoim życiem.

Roksana Emilia Węgiel (urodzona 11 stycznia 2005 w Jaśle) – polska piosenkarka, zwyciężczyni pierwszej polskiej edycji The Voice Kids (2018) oraz 16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci (2018).

Jeszcze kilkanaście miesięcy temu występowała głównie w lokalnych domach kultury. W rodzinnym Jaśle dostrzegano jej talent, ale chyba nikt nie spodziewał się, że Roxie zdobędzie tak gigantyczną popularność dosłownie z dnia na dzień.

Dziś – co sama przyznaje – rzadko bywa nawet w rodzinnych stronach. W kolejnych wywiadach Roksana Węgiel zdradza, że jej życie niemal całkowicie przeniosło się do stolicy. Rozwój kariery absorbuje 14-letnią artystkę bez reszty. Do tego stopnia, że będzie zmuszona zrezygnować ze szkoły i postawić na edukację domową. W serwisie Instagram codziennie publikuje posty, z których jasno wynika, że pracuje niemal całą dobę.

Trasa koncertowa, wywiady, udział w produkcji reklam – to codzienność młodej gwiazdy. Ponadto Roxie musi radzić sobie z coraz częściej pojawiającą się krytyką. Jest bardzo rozpoznawalna, staje się wzorem dla wielu rówieśniczek i młodszych dziewcząt. Stąd media i obserwatorzy show-biznesu patrzą jej na ręce.

Roksana Węgiel wrzuciła zdjęcie na Instagram. Fani Roxie zmartwieni

10 rzeczy, które wszyscy robimy, kiedy nikt nie patrzy (ZOBACZ)

Niedawno Roksana Węgiel została ostro skrytykowana za rzekomo wyzywający strój, w którym pojawiła się na premierze animacji dla dzieci. Z kolei kilka dni temu na młodą Roxie wylała się fala hejtu po opublikowaniu przez nią selfie z parą prezydencką w serwisie Instagram. Artystka zdaje się jednak nie przejmować zbytnio atakami.

Roksana Węgiel będzie załamana. Te słowa poszły na żywo

Natomiast fanów martwi… szokująco duża aktywność zawodowa 14-latki. Dziś Roksana opublikowała kolejny post i załączyła zdjęcie z koncertu. „Moja tegoroczna majówka była bardzo pracowita, a jak u Was? Dziękuję wszystkim, którzy bawili się na moich koncertach. Podrzucam Wam fotkę z Jarocina! Wasza energia to był sztos! Nigdy tego nie zapomnę, było niesamowicie” – napisała Roksana Węgiel.

https://www.instagram.com/p/BxFBZaJB0Sh/

Hejterzy w szoku. Roksana Węgiel pokazała, gdzie ma polityczne zaczepki!

Followersi Roxie natychmiast przystąpili do odpowiadania na pytanie zadane przez ukochaną piosenkarkę. Zdawali relacje ze swoich majówkowych poczynań, ale i pojawiły się rady skierowane do Roksany. „W czasie majówki odpoczywałam… tobie też przydałby się odpoczynek” – skomentowała post jedna z fanek.

„Kiedy ty odpoczywasz…” – pyta kolejny komentujący, załączając smutną emotikonkę. Trudno się z tego typu opiniami nie zgodzić, bowiem Roksana Węgiel faktycznie działa bez przerwy. Gdy akurat nie znajduje się na scenie, udziela wywiadu. Jeżeli tego nie robi, najprawdopodobniej przebywa na planie reklamy lub nagrywa materiał z influencerami. Tak katorżnicza praca faktycznie może odbić się na zdrowiu wciąż rozwijającej się dziewczyny.

  1. Wpadka Roksany Węgiel na scenie. Roxie tłumaczy, co się stało
  2. Alicja zajrzała do telefonu ojca. Nigdy nie zapomni, co tam zobaczyła
  3. To już ostatnie odcinki „Kiepskich”? Andrzej Grabowski zabrał głos
  4. Korwin-Piotrowska ukrywała to przez lata. Media ujawniły wstydliwy sekret

źródło: Instagram Roxie