Klienci będą zachwyceni! Biedronka wprowadzi to we wszystkich sklepach

0
Biedronka i Lidl rywalizują od lat
Biedronka i Lidl rywalizują od lat

Spółka Jeronimo Martins, której własnością jest sieć sklepów Biedronka, robi wszystko, by zapewnić klientom jeszcze większy komfort. Po piętach depcze Portugalczykom Lidl, jednak wciąż sieć spod znaku sympatycznego owada wiedzie prym.

Dziś trudno wyobrazić sobie nasz kraj bez sklepów sieci Biedronka. Już od dwóch dekad robimy w niej zakupy. Co więcej – sieć rozrasta w się w imponującym tempie. Już w tym roku liczba Biedronek w Polsce ma przekroczyć – uwaga – 3000!

Natomiast placówek sieci Lidl jest ponad trzy razy mniej. Ponadto Jeronimo Martins zdaje się oferować znacznie bardziej atrakcyjne promocje. Stąd Polacy najchętniej wybierają się właśnie do sklepów Biedronka. Jej władze nie spoczywają jednak na laurach.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Koniec plotek, Roksana Węgiel zdradziła całą prawdę

Biuro prasowe Jeronimo Martins słynie z szybkiego reagowania na pytania klientów oraz doniesienia medialne dotyczące głównie Biedronki. Nie inaczej było i tym razem. Jedna z mieszkanek Mławy przesłała do redakcji lokalnego portalu informacyjnego pytanie. Zastanawia ją, dlaczego w dużych sklepach – takich jak właśnie Biedronka i Lidl – nie ma toalet dla klientów. Dziennikarze rzecz jasne nie mieli wiedzy na ten temat, ale wysłali zapytanie do JM.

Odpowiedź nadeszła szybko. – Nasza Czytelniczka pyta, dlaczego w Mławie w dużych sklepach typu Biedronka nie ma toalet. Jest to spory problem, zwłaszcza, gdy „za potrzebą” musi się udać dziecko lub osoba starsza – czytamy na łamach portalu naszamlawa.pl

ZOBACZ:
Ile mają wzrostu Gessler, Ostaszewska, Mucha, Doda, Roxie? Zobacz!

Toalety dla klientów w sklepach sieci Biedronka?

– Często słyszę, że Biedronka nie chce już być zwykłym dyskontem, ale bardziej na poziomie. A o tak przyziemniej sprawie, jak toalety nie pamiętają i w sklepach nie ma, za przeproszeniem, gdzie siku zrobić – żaliła się czytelniczka.

Z racji tego, iż – jak twierdzą właściciele mławskiego serwisu – tego typu pytania się powtarzają, postanowili wysłać w tej sprawie zapytanie do Jeronimo Martins Polska. Właściciele sieci Biedronka odpowiedzieli dość wyczerpująco.

ZOBACZ:
Biedronka ostrzega swoich klientów. Koniecznie zobacz!

„Oczywiście robimy wszystko, by wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów i by coraz więcej sklepów naszej sieci posiadało ogólnodostępne toalety. Niemniej jednak, większość z ponad 2900 sklepów sieci Biedronka mieści się w istniejących już wcześniej budynkach, w których toalet nie było. Infrastruktura tych obiektów wynika z wcześniej wydanych prawomocnych pozwoleń na budowę i użytkowanie obiektu” – wyjaśnia Jan Kołodyński, młodszy menedżer ds. relacji zewnętrznych w Jeronimo Martins Polska S.A.

Jak zaznacza Jeronimo Martins, to nie oznacza, że toalety w sklepach sieci Biedronka nigdy się nie pojawią. W mławskiej Biedronce już można z łazienki skorzystać.

ZOBACZ:
Szokujące słowa. Szef globalnego Tesco szczerze o Polakach

„Umieszczamy ogólnodostępne toalety w nowo wybudowanych sklepach, a także w dotychczasowych lokalizacjach przy okazji sukcesywnie prowadzonych gruntownych modernizacji naszych obiektów. W Mławie również posiadamy publicznie dostępną toaletę, np. w sklepie przy ulicy Dominika Staszewskiego 12a. Znajduje się on w pobliżu mławskiego szpitala. Ta placówka Biedronki została przebudowana pod koniec 2018 roku. Dzięki przeprowadzonym pracom mogliśmy udostępnić toaletę naszym klientom” – skwitował młodszy menedżer ds. relacji zewnętrznych w Jeronimo Martins.

źródło: naszamlawa.pl