Burza w internecie. Magda Gessler pokazała TO na Instagramie!

Magda Gessler, autorka programu Kuchenne Rewolucje TVN Instagram
Magda Gessler, autorka programu Kuchenne Rewolucje TVN

Magda Gessler, gwiazda programu „Kuchenne rewolucje” emitowanego w TVN,  opublikowała zdjęcie, które w zaledwie 40 minut wywołało poruszenie wśród komentujących. Serwis Instagram zawrzał.

Magda Gessler, właśc. Magdalena Daria Gessler, z domu Ikonowicz (urodzona 10 lipca 1953 w Komorowie) – polska restauratorka, malarka i osobowość telewizyjna, właścicielka oraz współwłaścicielka kilkunastu restauracji, pisarka i felietonistka.

Rozbite talerze, krzyki czy inne szokujące metody przeprowadzania rewolucji są już znakiem rozpoznawczym Gessler. Nie ulega ponadto wątpliwości, że właśnie tego typu elementy zachęcają sporą część widowni.

Już od blisko 10 lat prowadzi w TVN kultowy program „Kuchenne Rewolucje”. Autorskie show restauratorki przyniosło sukces, jakiego prawdopodobnie nie spodziewało się nawet szefostwo TVN. Nie jest przenośnią, gdy mówi się, że Magda Gessler co tydzień przyciąga przed telewizory miliony widzów.

Najnowszy sezon „Kuchennych rewolucji”, który prowadzi Magda Gessler, po trzech odcinkach gromadzi 2,17 mln widzów, o 290 tys. osób mniej niż rok temu. Reality-show daje TVN drugie miejsce w rynku telewizyjnym w 4+ i pozycję niekwestionowanego lidera w 16-49 – podał w połowie marca serwis wirtualnemedia.pl.

Ponadto codziennie możemy zobaczyć nowe wpisy czy zdjęcia zamieszczane w serwisach społecznościowych przez Magdę Gessler. Od początku swojej kariery restauratorka dbała o swój wizerunek, a FacebookInstagram wydatnie jej w tym pomagają.

ZOBACZ:
Gessler naprawdę to powiedziała. Teraz znienawidzi ją pół Polski

Magda Gessler zaliczyła wpadkę? Internauci komentują

Gessler także dziś zamieściła kilka zdjęć na profilu w serwisie Instagram. Jednakże jedno z nich budzi szczególne kontrowersje. „To moja chwila z rodziną” – opisała wykonane podczas obiadu zdjęcie Gessler. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie jeden, drobny szczegół…

ZOBACZ:
Koniec plotek, Roksana Węgiel zdradziła całą prawdę

Widzimy, że Magda Gessler bardzo dobrze dba o cerę. Jednak – jak twierdzą obserwatorki gwiazdy – mogłaby także zadbać o dekolt, który również się starzeje. Wśród pozytywnych  komentarzy, pojawiły się też niezbyt przychylne. „Buzia gładka jak u niemowlaka a dekolt staruszki…” czy „Dekolt też jest ważny”.

ZOBACZ:
Alicja zajrzała do telefonu ojca. Nigdy nie zapomni, co tam zobaczyła

Mimo prężnie rozwijającej się medycyny estetycznej, gwiazda nie zawsze jest w stanie zatrzymać wszystkie procesy starzenia.