Maja Ostaszewska zalała się łzami. Ta informacja nadeszła nagle

Maja Ostaszewska, zdjęcie: TVN Style
Maja Ostaszewska, zdjęcie: TVN Style

Jedna z najbardziej znanych polskich aktorek, Maja Ostaszewska, przeżyła ostatnio małą traumę. Wszystko opisała w mediach społecznościowych. Związana z TVN aktorka nie potrafiła powstrzymać łez.

Maja Ostaszewska (urodzona 3 września 1972 w Krakowie) – polska aktorka teatralna i filmowa, dwukrotna laureatka Orła za pierwszoplanowe role kobiece w filmach Jack Strong i Body/Ciało.

Choć znana z wielu filmów i seriali, to w ostatnim czasie kojarzona bardziej z politycznymi manifestami. Gwiazda TVN często angażuje się bowiem w antyrządowe protesty, co nie przysparza jej sympatii w wielu środowiskach. Wciąż jest jednak aktywna zawodowo.

CZYTAJ TAKŻE: Koniec plotek, Roksana Węgiel zdradziła całą prawdę

W ostatnim czasie Maja Ostaszewska była związana z TVN, gdzie grała jedną z głównych ról w serialu „Diagnoza”. Produkcja ta okazała się niemałym hitem. Emisję rozpoczęto na początku września 2017 r., a już kilka miesięcy później serial otrzymał pierwsze nagrody. Diagnoza została nagrodzona Telekamerą „Tele Tygodnia” 2018 w kategorii Serial, a także uzyskała nominację do Orłów w kategorii Najlepszy filmowy serial fabularny za 2017 rok.

Sukces trwał jednak stosunkowo krótko. Bo już w marcu bieżącego roku media zaczęły informować o spadającej w zastraszającym tempie oglądalności serialu „Diagnoza”. „Czwarty sezon „Diagnozy” ogląda średnio 1,50 mln widzów, o 670 tys. osób mniej niż początek drugiej odsłony produkcji” – mogliśmy przeczytać w serwisie Wirtualnemedia.pl

Natomiast dziś – zaledwie 2 miesiące po tej informacji – okazuje się, że popularny do niedawna serial znika z anteny TVN. Telewizja nie planuje kontynuacji serialu „Diagnoza”, do którego pod koniec kwietnia padł ostatni klaps zdjęciowy. Jak podają serwisy branżowe, powodem jest właśnie spadek oglądalności.

Te wieści załamały jedną z głównych aktorek. Jeszcze kilkanaście miesięcy temu nic nie zapowiadało upadku produkcji. Maja Ostaszewska swój żal wyraziła między innymi na Facebooku.

Burza w internecie. Magda Gessler pokazała TO na Instagramie!

„No i nadszedł mój ostatni dzień zdjęciowy, ostatnia scena z Adamem w Diagnoza TVN. Łzy się polały, co widać na drugim zdjęciu z Dorotami” – przekazała Ostaszewska. Podziękowała ponadto producentom za wymyślenie „Diagnozy” i takiej właśnie obsady.

„Dorota Kośmicka, matko tego projektu, dziękuję, że go wymyśliłaś! Że wymyśliłaś tę wspaniałą konfigurację ludzką! Że mnie zaprosiłaś do tego spotkania! Dorota Williams dziękuję za wizerunek Anny! Za ten czas! Dziękuję Edwardowi Miszczakowi i stacji TVN za zaufanie” – wymieniała Maja Ostaszewska i oznaczyła niemal wszystkich aktorów.