Ojciec Dody pokonał raka! Jest komentarz piosenkarki

Fot. Wikimedia/Serecki

Kilka tygodni temu media obiegła dramatyczna informacja. Okazało się bowiem, że Doda, znana polska wokalistka, ogłosiła, iż jest zmuszona zawiesić swoją karierę muzyczną. Okazało się, że jej ojciec zachorował na nowotwór. Teraz media obiegła pozytywna informacja.

– Niestety nie mam dobrych informacji.W mojej rodzinie pojawił się nowotwór. Z przykrością muszę przełożyć najbliższe aktywności zawodowe na późniejszy czas – pisała Doda na swoim Facebooku. – Proszę o wyrozumiałość i wsparcie – zaapelowała.

Chwilę po publikacji wpisu przez piosenkarkę w sieci rozpoczęło się wielka spekulacja. Internauci chcieli bowiem dowiedzieć się, kto w rodzinie piosenkarki zachorował. Wszyscy wspierali jednak wokalistkę.

Spekulacji oraz plotek było tak wiele, iż Doda postanowiła przerwać milczenie. Udzieliła wywiadu gazecie „Rewia”. W trakcie rozmowy ujawniła, kto z jej rodziny zachorował na nowotwór. Okazało się, iż jest to jej ojciec, Paweł Rabczewski. Gazeta podawała, że mężczyzna walczy o życie, a wokalistka robi wszystko, aby pomóc mu w chorobie.

Ojciec Dody wygrał z rakiem

Na szczęście okazało się, że wykryty u Pawła Rabczewskiego nowotwór nie był złośliwy. W najnowszym wywiadzie Doda uspokoiła fanów, że z ojcem jest już wszystko dobrze. W rozmowie z „Party” powiedziała, że tata przybiera na masie i znów tętni życiem.

„Na początku roku diagnoza była tragiczna. Teraz, po operacji, tata czuje się już dobrze, przytył siedem kilogramów. Wygląda zdrowo, znów się uśmiecha” – czytamy.

Doda wierzy, że na powrót do zdrowia jej ojca ma wpływ wieloletnia działalność charytatywna piosenkarki. W rozmowie z dwutygodnikiem wspomniała jedną z rozmów ze swoim mężem, który zauważył, że czynione przez gwiazdę dobro wraca.

Big Brother: Uczestnicy oszukują podczas nominacji? "Żal i ustawka"

„Za każdym razem, kiedy jeździłam do dzieci do szpitala onkologicznego, mój mąż Emil, który jest bardzo wierzący, mówił: »Uuuu, Dodziuńka, ty teraz masz już tyle plusików na górze«. Myślę, że teraz po prostu wróciła do mnie dobra karma. Dwoje rodziców uratowanych!” – cieszy się Doda.