Na selfie się nie skończyło! Roxie znów znajdzie się na celowniku?

Roksana Węgiel - Roxie - i Andrzej Duda
Roksana Węgiel - Roxie - i Andrzej Duda

Ta 14-letnia dziewczyna nie ma łatwo. Zapewne wielu dorosłych nie zdołałoby zrobić przysłowiowego kroku w jej butach. Roksana Węgiel, znana również jako Roxie, znalazła się w ostatnich miesiącach na celowniku wielu hejterów.

Zaczęło się niewinnie. Kilkunastoletnia Roksana z Jasła zaczęła osiągać kolejne sukcesy w branży muzycznej, później w szeroko rozumianym show-biznesie. Po wygranej w The Voice Kids nastąpił jej triumf w jeszcze bardziej prestiżowym konkursie – Eurowizji Junior.

Jednakże po nieco ponad roku bytności na scenie rozrywkowej Roksana Węgiel zaczyna odczuwać efekty uboczne bycia popularną. Bo wielu skupia się nie na ocenianiu jej poczynań zawodowych, a tego, co robi „po godzinach”. Roxie „dostało się” już kilkukrotnie.

CZYTAJ TAKŻE: Maja Ostaszewska zalała się łzami. Ta informacja nadeszła nagle

W telegraficznym skrócie: kilka tygodni temu niektóre media i obserwatorzy show-biznesu naskoczyli na Roksanę w związku z rzekomo wyzywającym strojem, w którym pojawiła się na premierze animacji dla dzieci. Nieco później zaczęto popularyzować tezę, że młoda piosenkarka chce za wszelką cenę być dorosła. Krytykowano tekst jej najnowszej piosenki „Lay Low”.

Roksana Węgiel i prezydent. Roxie znów znajdzie się na celowniku?

Pojawiły się nawet sugestie, że to ludzie skupieni wokół obiecującej wokalistki wymusili na niej zmianę image’u na… bardziej dorosły. Jednakże Roksana Węgiel obaliła tę tezę w najnowszym wywiadzie dla serwisu Party.pl. Z kolei w ubiegłym tygodniu w internecie zawrzało, gdy Roxie zamieściła na Instagramie wspólne zdjęcie z prezydentem Andrzejem Dudą i jego żoną.

Ile mają wzrostu Gessler, Ostaszewska, Mucha, Doda, Roxie? Zobacz!

Jednym z wyżej ocenianych komentarzy pod zdjęciem Roksany była następująca opinia: „Ja bym nigdy z nim nie zrobiła zdjęcia, a co dopiero wstawiła do internetu”. Lewa strona sceny politycznej w social mediach dosłownie wpadła w furię.

https://www.instagram.com/p/Bw7E2C5hnVs/

Gdy kurz nieco już opadł, okazało się, że w sprawie jest jeszcze jeden wątek. Mianowicie Roksana Węgiel nie tylko wstawiła sławetne zdjęcie, ale i kliknęła „follow” przy profilu prezydenta Andrzeja Dudy. Widać to na liście ostatnio zaobserwowanych przez Roxie profili.

Koniec plotek, Roksana Węgiel zdradziła całą prawdę

Nie oznacza to rzecz jasna, że piosenkarka popiera PiS czy chciałaby zagłosować na Andrzeja Dudę. Ale znamy przecież sposób myślenia niektórych fanatyków polityczno-spiskowych. Potrafią oni zarzucać gwiazdom dosłownie niestworzone rzeczy. Na szczęście Roksana bardzo dobrze radzi sobie z hejtem. 14-letnia artystka powiedziała w niedzielę, że „to spływa”, gdyż skupia się głównie na swoich obowiązkach.

  1. Burza w internecie. Magda Gessler pokazała TO na Instagramie!
  2. 6 oznak, że partner chce od Ciebie odejść. To trzeba wiedzieć!
  3. Ojciec Dody pokonał raka! Jest komentarz piosenkarki
  4. Tragedia Dominiki Tajner-Wiśniewskiej. „Nie byłam pewna, czy mój syn będzie żył”