Co się stało z Roxie? Roksana Węgiel zniknęła

Zniknęła - gdzie jest Roxie, Roksana Węgiel
Zniknęła - gdzie jest Roxie, Roksana Węgiel / fot. przeAmbitni.pl

W ostatnich miesiącach Roksana Węgiel popisuje się imponującą aktywnością. Rozwój jej kariery nabrał tempa po zwycięstwie w Eurowizji Junior. Popularna Roxie ostatnio niemal bez przerwy koncertowała, udzielała wywiadów czy brała udział w produkcji reklam.

2 lata temu słyszało o niej tylko Jasło i okolice. Dziś zachwycamy się nią wszyscy. Zaledwie 14-letnia wokalistka ujmuje nie tylko ponadprzeciętnym głosem, ale i zaskakująco dojrzałym stylem bycia. Tak dojrzałym, że aż znajdują się ludzie, których to razi.

W ostatnim czasie na Roxie spadło bowiem mnóstwo krytyki. Nie tylko w związku z zamieszczonym na Instagramie selfie z parą prezydencką. To było tylko wierzchołkiem góry lodowej. Roksana Węgiel obrywała również za to, że… się rozwija.

Zaczęło się od gigantycznej fali krytyki ze strony mediów i obserwatorów show-biznesu w związku z rzekomo wyzywającym strojem, w jakim Węgiel pojawiła się na premierze animacji dla dzieci. Ponadto gdy światło dzienne ujrzał jej najnowszy przebój – „Lay Low” – tysiące ludzi zaczęły młodą gwiazdę umoralniać. Głównie w związku z tekstem utworu.

Pojawiły się głosy, że Roksana Węgiel chce „na siłę być dorosła”. Niektórzy sugerowali nawet, że to menedżerowie i inne osoby skupione wokół Roxie „wymusiły” na niej zmianę image’u na – jakkolwiek to zabrzmi – bardziej dorosły. Sama piosenkarka stanowczo jednak zaprzeczyła. Już kilka dni temu wyjaśniła, z czego wynikają zmiany.

Gdzie jest Roksana Węgiel? Roxie zniknęła z mediów

„Ludzie poznali mnie, jak miałam 12 lat, podczas „Voice’a”. Wtedy wyglądałam w ogóle inaczej, a to jest taki okres, którym człowiek się najbardziej zmienia, jeśli chodzi o takie fizyczne zmiany” – mówiła w weekend Roxie i dodała, że hejt zbytnio jej nie dotyka.

Roksana Węgiel będzie załamana. Te słowa poszły na żywo

Jednakże w ciągu ostatnich dni nie pojawiły się żadne nowe informacje o poczynaniach obiecującej wokalistki. Gdzie jest Roksana Węgiel? Na co dzień brylująca w social mediach i udzielająca mnóstwa wywiadów gwiazda… po prostu zniknęła.

Jej Instagram od niedzieli świeci pustkami, również na Facebooku Roxie nie zamieściła od tygodnia niczego nowego. Można by się mocno zmartwić. Nam udało się jednak „przechwycić” wrzutki Roksany z Instastory. Okazuje się, że młoda gwiazda przebywa za granicą. Najprawdopodobniej w związku z obowiązkami zawodowymi.

Mega wpadka Julii Wieniawy. Zapomniała to zakryć

Burza w internecie. Magda Gessler pokazała TO na Instagramie!

Berlin, Austria – Roxie jeszcze wczoraj meldowała się w krajach zachodnich. Co prawda nie zdradziła jeszcze szczegółów wyjazdu, ale bez wątpienia już wkrótce na jej kanałach w social mediach fani wszystkiego się dowiedzą. Roksana Węgiel bardzo chętnie dzieli się bowiem relacjami ze swych poczynań.

  1. Koniec plotek, Roksana Węgiel zdradziła całą prawdę
  2. Martyna Wojciechowska rozwścieczyła feministki! Oto jej wpis
  3. Ile wzrostu ma Roksana Węgiel? Odpowiedź jest zaskakująca!
  4. Ile mają wzrostu Gessler, Ostaszewska, Mucha, Doda, Roxie? Zobacz!