Mega wpadka Julii Wieniawy. Zapomniała to zakryć

Instagram - Julia Wieniawa zaliczyła wpadkę
Instagram - Julia Wieniawa zaliczyła wpadkę

RODZINKA.PL Julia Wieniawa, wschodząca gwiazda aktorstwa i piosenkarka. Już od początku kariery ma wiele do pokazania ze swojego artystycznego życia, czym zawsze dzieli się ze swoimi fanami. Umieszcza zdjęcia z sesji zdjęciowych w serwisie Instagram. Na pierwszy rzut oka wydają się idealne, jednak Julka ma spostrzegawczych obserwatorów.

Julia Wieniawa, również Julia Wieniawa-Narkiewicz (ur. 23 grudnia 1998) –polska aktorka, piosenkarka, prezenterka telewizyjna i osobowość medialna. Popularność przyniosła jej rola Pauli w serialu Rodzinka.pl

Obiecująca artystka swoją prężnie rozwijającą się karierę rozpoczęła od roli Pauli w serialu „Rodzinka.pl”. Gdy Julia Wieniawa zaczęła swoją przygodę z serialem „Rodzinka.pl” miała zaledwie 14 lat, a mimo swego wieku zdołała pogodzić grę na planie i szkołę. Już od pierwszego odcinka z jej udziałem tysiące ludzi ją pokochało, a narastająca sympatia tylko pomagała jej w dalszej karierze.

Koniec plotek, Roksana Węgiel zdradziła całą prawdę

Właśnie w związku z popularnością, Julia Wieniawa bierze na siebie coraz więcej obowiązków, angażuje się w nowe projekty, nowe role, kampanie czy sesje zdjęciowe. Na swoim koncie zgromadziła liczne role w m.in. „Na dobre i na złe”, „Druga Szansa” czy pełnometrażowym filmie Patryka Vegi „Kobiety Mafii”. Brała także udział w licznych reklamach, a obecnie prowadzi kampanie z firmą Deichmann.

Wiele dziewcząt z całego kraju uznaje Julię Wieniawę za autorytet i podąża jej śladem. Co bardzo dobrze widać w serwisie Instagram na koncie Julki, gdyż obserwuje ją ponad 1 mln osób. Niemniej jednak gwiazda serialu „Rodzinka.pl” musi liczyć się z tym, że jako osoba znana i rozpoznawalna, będzie brana pod lupę.

Julia Wieniawa zdradziła sekret gwiazd?

Julka umieszcza piękne sesje zdjęciowe na swoim instagramowym koncie. Sztab ludzi dba o to, by młoda gwiazda wyglądała idealnie. Teraz już wiemy, jak to robią. Czy tylko Julia Wieniawa użyła tego triku do swojej kreacji?

Ałć! Anna Mucha zdradziła intymny sekret Wojewódzkiego

W serwisie Instagram pojawiła się nowa sesja zdjęciowa młodej gwiazdy serialu „Rodzinka.pl”. Widzimy na niej uśmiechniętą Julkę w zwiewnej pomarańczowej sukience, która odkrywa dekolt. Idealnie układa się na ciele aktorki i zakrywa biust. Ale jak to możliwe? Otóż Julka ma podklejoną sukienkę taśmą do ciała, by ta nie zsunęła się i nie odkryła za wiele.

Zauważyła to spostrzegawcza obserwatorka Wieniawy, przytaczając w bardzo subtelny sposób swoje spostrzeżenie. „Czy w wielkim świecie, żeby nie spadała sukienka z piersi, przykleja się ją na taśmę klejącą?” – spytała internautka. Julia Wieniawa odpowiedziała, że wkrótce opowie o tym w swojej transmisji na żywo.

Oczywiście wszystkie chwyty dozwolone, ale czy takie techniki nie powinny zostać niedostrzeżone? Show-biznes faktycznie lubi być podglądany „od kuchni”?